Bosch kurutma makinesi işaretleri anlamı

Bosch kurutma makinesi işaretleri anlamı Bosch kurutma makinesi işaretleri anlamı, Kurutma makinesindeki işaretler ne anlama gelir?, Çamaşır kurutma makinesi hangi ayarda kullanılır?, Bosch kurutma makinesi hassas ayar ne işe yarar?, Bosch kurutma süreli program nedir?, Kurutma Makinesi Soğuk hava ne işe yarar?

Kurutma makinesindeki işaretler ne anlama gelir?

1 nokta = düşük sıcaklık, 2 nokta = orta sıcaklık, 3 nokta = yüksek sıcaklık. Altında bir çizgi varsa hassas giysiler için ısı olmadan kurulayın. İçinde 'x' çarpı olan daire-kare görüyorsanız makinede kurutma hareketsiz olmalıdır.

Çamaşır kurutma makinesi hangi ayarda kullanılır?

Çamaşır kurutma makinesi işaretinde tek nokta varsa düşük ısıda kurutmanız gerekir. Benzer bir şekilde bu sembolün üzerinde iki nokta yer alıyorsa makineyi orta ısıda çalıştırmalısınız. Yüksek ısıda kurutabileceğiniz giysilerin etiketinde ise üç nokta vardır.


Bosch kurutma makinesi hassas ayar ne işe yarar?

Hassas: Hassas kumaşlar için tasarlanmıştır. İpek, yün, dantel gibi hassas kumaşlar için düşük sıcaklık ve daha kısa süreli kurutma sağlar.

Bosch kurutma süreli program nedir?

Kurutma Süresi Süreli programlar için program süresini ayarlayınız. 20 dakikadan maksimum 3 saate kadar, 10 dakikalık adımlarla. Süreli Sonlandιrma Program 1 saat ile 24 saat içinde sonlandırılır. Kalan süre değerini saatlik adımlarla ayarlayınız ve böylece programın başlatılmasını erteleyiniz.

Kurutma Makinesi Soğuk hava ne işe yarar?

Philips Saç Kurutma Makinenizin Soğuk Üfleme fonksiyonu soğuk hava verir. Bu fonksiyonu saçınızı kuruttuktan sonra saç stilinizi sabitlemek ve parlak bir görünüm elde etmek için kullanın.

Kurutma makinesi dolap kuruluğu ne demek?

Çamaşır kurutma makinelerinde genellikle dolap kuruluğu ve ütü kuruluğu seçenekleri bulunur. Dolap kuruluğu alternatifi, ütü istemeyen çamaşırların tamamen kurumasını ve giyilmeye hazır hale gelmesini sağlar. Ancak ütüleyerek giyeceğiniz giysileriniz için ütü kuruluğu alternatifini tercih edebilirsiniz.

Kurutma makinesinde hangi programda kurutulur?

En iyi kuruluğu elde etmek için yün programını kullanın. Çamaşır makinenizin şimdi bir yün programı varsa - orta sıcaklıkta uzun bir program seçin ve hafif, kabarık ve harika kokulu olmasını sağlayınız.

Kurutma makinesinde nevresim hangi programda kurutulur?

Pamuklu Ekstra Kuru: Havlu, nevresim, bornoz gibi kalın pamuklu çamaşırlarınızı bu programda kurutabilirsiniz. Bu program ile çamaşırlarınızı ütülemeden dolaba kaldırabilirsiniz. Sentetik Dolap Kuruluğu: Tüm sentetik çamaşırlarınızı bu programda kurutabilirsiniz.

Kurutma makinesinde çamaşırlar nasıl güzel kokar?

Kurutma makinesine bir çamaşır yumuşatıcısı veya birkaç damla esansiyel yağ ekleyebilirsiniz. Esansiyel yağlar, kıyafetlere güzel bir koku verir. Çamaşır makinesine birkaç damla esansiyel yağ ekleyebilirsiniz. Sirke, kıyafetlere güzel bir koku verir ve aynı zamanda bakterileri öldürür.

Kurutmada renkliler hangi programda yıkanır?

Siyah renkli kıyafetlerimiz için en uygun ısı 40 derecedir. Ayrıca kıyafetlerimizin etiketlerindeki yıkama önergelerini de kontrol etmeyi ihmal etmemeliyiz.Bir sonraki adım uygun sıkma devrine karar vermektir.

Bosch kurutma makinesi Auto Clean ne demek?

AutoClean özellikli modeller, havları kapak filtresi yerine bir bölmede toplar. Özel filtreyi her yıkamada değil, 20 yıkamada bir boşaltmanız yeterlidir.

Çamaşır kurutma makinesi ütü kuruluğu ne demek?

Ütü Kuruluğu : Normal çamaşırlar (gömlekler, elbiseler) ütülemeye hazır şekilde kurutulur. Pamuklu kumaştan giysilerinizi, kalın kumaşlı eşofmanlarınızı, nevresim havlu, bornoz gibi çamaşırları bu programda dolaba konulabilecek kuruluk seviyesinde kurutabilirsiniz.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği