41 E nereye gidiyor?

41 E nereye gidiyor? 41 E nereye gidiyor?, 41E nereden kalkıyor?, 41at nereye gider?, 41 n nereden kalkıyor?, 40 T hangi duraklardan geçiyor?, Ayazağa'ya hangi otobüs gider?

41 E nereye gidiyor?

KABATAŞ - Beyoğlu. MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ - Beşiktaş DENİZ MÜZESİ - Beşiktaş BARBAROS BULVARI - Beşiktaş YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - Beşiktaş ERTUĞRUL SİTESİ - Beşiktaş DARPHANE - Beşiktaş BALMUMCU - Beşiktaş

41E nereden kalkıyor?

41E otobüs hattının ilk durağı Ayazağa - Son Durak Yönü olup son durağı Kabataş - Beşiktaş Yönü durağıdır. 41E (Ayazağa -Kabataş), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 41E hattında 30 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 37 dakika.

41at nereye gider?

41N (İETT)

41N otobüs hattının ilk durağı Nişantaşi Üniversitesi - İlk Durak Yönü olup son durağı Nişantaşi Üniversitesi - İlk Durak Yönü durağıdır.


41 n nereden kalkıyor?

41E otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor? 41E otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 05:30'da başlar.

40 T hangi duraklardan geçiyor?

Metrobüs Aktarma: Cevizlibağ durağından sonra 41AT, 85C ya da ring ile ulaşım sağlanabilmektedir. Marmaray Aktarma: Kazlıçeşme durağından sonra 85C ile ulaşım sağlanabilmektedir.

Ayazağa'ya hangi otobüs gider?

Yeni Ayazağa Mezarlığı'na ulaşım yok.

41E kaçta kalkıyor?

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ. Maslak 1453 Neotech Kampüsü'müze toplu ulaşım kullanarak gelmek isteyen ziyaretçilerimiz İTÜ metro durağının plazalar çıkışından çıkarak, Sun Plaza ATM alanında bulunan servislerimizi kullanarak kampüsümüzü ziyaret edebilirsiniz.

41AT metrobüs mü?

42 (ESHOT)

42 otobüs hattının ilk durağı Çınartepe olup son durağı Şehit Fethibey durağıdır. 42 (Gümrük), her gün çalışıyor.


41a kaçta geçiyor?

141A (İETT)

141A otobüs hattının ilk durağı Kanuni Sultan Süleyman - Aksaray Yönü olup son durağı Mehmet Akif Ersoy Caddesi - Aksaray Yönü durağıdır. 141A (Kanuni Sultan Süleyman -Mehmet Akif Ersoy Caddesi), hafta içi çalışıyor.


Yeni Ayazağa Mezarlığı iett otobüsü var mi?

40T İSTİNYE DEREİÇİ - TAKSİM Metrobüs hattı, İETT bünyesinde İstanbul'da hizmet veren bir otobüs hattıdır. Bu hat, İstanbullular tarafından en çok tercih edilen otobüs hatlarından birisi durumundadır. Diğer birçok hat gibi, 40T hattı da birçok duraktan geçer.

Nişantaşı Üniversitesi hangi metro durağı?

41AT AYAZAĞA - DAVUTPAŞA Y.T. Ü Metrobüs hattı, İETT bünyesinde İstanbul'da hizmet veren bir otobüs hattıdır.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği