11ü hangi duraklardan geçiyor?

11ü hangi duraklardan geçiyor? 11ü hangi duraklardan geçiyor?, 11ü hangi durakta?, 11ü Üsküdar'dan kaçta kalkıyor?, 11t hangi duraklardan geçiyor?, 11üs Üsküdar'a gidiyor mu?, 11ü saat kaçta geçiyor?

11ü hangi duraklardan geçiyor?

HAREM PERONLAR 2 - Üsküdar. HAREM - Üsküdar. ÜSKÜDAR SAHİL YOLU - Üsküdar. İHSANİYE İSKELE SOKAK - Üsküdar. KIZ KULESİ - Üsküdar. ŞEMSİPAŞA ASKERİ SOSYAL TESİSLERİ - Üsküdar. ŞEMSİPAŞA - Üsküdar. ÜSKÜDAR MARMARAY - Üsküdar.

11ü hangi durakta?

11Ü otobüs hattının ilk durağı Esatpaşa - Peron 2 Yönü olup son durağı Harem Peronlar 2 - Son Durak Yönü durağıdır. 11Ü (Esatpaşa -Harem Peronlar 2), her gün çalışıyor.

11ü Üsküdar'dan kaçta kalkıyor?

11ÜS otobüs hattının ilk durağı Sultanbeyli Çok Programli Anadolu Lisesi - Ümraniye Yönü olup son durağı Altunizade Metrobüs - Üsküdar Yönü durağıdır. 11ÜS (Sultanbeyli - Üsküdar), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 11ÜS hattında 34 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 90 dakika.

11t hangi duraklardan geçiyor?

18U SULTANBEYLİ - ÜSKÜDAR Metrobüs hattı, İETT bünyesinde İstanbul'da hizmet veren bir otobüs hattıdır. Bu hat, İstanbullular tarafından en çok tercih edilen otobüs hatlarından birisi durumundadır.

11üs Üsküdar'a gidiyor mu?

130A, Ünalan, Üsküdar bölgesinde bulunan Bilim Üsküdar konumuna giden son Otobüs aracıdır.

11ü saat kaçta geçiyor?

129T, Bulgurlu, Üsküdar bölgesinde bulunan Örnek Mah konumuna giden son Otobüs aracıdır. 00:49 civarında buradan geçer.

Sultanbeyli Üsküdar hangi Otobüs gider?

11T (İETT)

11T otobüs hattının ilk durağı Harem Peronlar 2 - Son Durak Yönü olup son durağı Acarlar Sitesi - Ferhat Paşa Yönü durağıdır. 11T (Harem Peronlar 2 -Acarlar Sitesi), her gün çalışıyor.


Üsküdar bilim merkezi hangi Otobüs gider?

11T TÜRKİŞ BLOKLARI - HAREM Metrobüs hattı, İETT bünyesinde İstanbul'da hizmet veren bir otobüs hattıdır. Bu hat, İstanbullular tarafından en çok tercih edilen otobüs hatlarından birisi durumundadır. Diğer birçok hat gibi, 11T hattı da birçok duraktan geçer.

11üs nerelere gidiyor?

12 KADIKÖY - ÜSKÜDAR Metrobüs hattı, İETT bünyesinde İstanbul'da hizmet veren bir otobüs hattıdır.

Üsküdar Örnek Mahallesi hangi Otobüs gider?

Kullanabileceğiniz ulaşım araçları arasında şunlar yer alıyor: Otobüs: 11T, 11ÜS, 12, 320A kullanılabilir. Tren: Marmaray (Ataköy Pendik) Marmaray (Halkalı Gebze)

Üsküdar 11T nereden kalkıyor?

11ÜS, Kuzguncuk, Üsküdar bölgesinde bulunan Zeynep Kamil Hastanesi konumuna giden son Otobüs aracıdır. 04:00 civarında buradan geçer.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği