Tezol Hisse

Tezol Hisse Tezol Hisse, Tezol hisse kimin?, Tezol hisse ne iş yapar?, Tezol hisse bölündü mü?, Tezol hisse kodu nedir?, Tezol ne üretiyor?

Tezol hisse kimin?

Europap Tezol Kagit Sanayi ve Ticaret AS, Türkiye merkezli temizlik kağıtları üreticisidir. Şirket'in ana faaliyet konusu temizlik kağıtları imalatı ve satışı ile birlikte bobin kağıt üretimi yapmaktadır.

Tezol hisse ne iş yapar?

Europap Tezol, 31,70 TL'den bölünürse 12 Temmuz 2023 tarihi itibarıyla düzeltilmiş pay fiyatı olan 15,85 TL'den işlem görmeye başlayacak.

Tezol hisse bölündü mü?

Tezol Kağıt, Borsa İstanbul'da BIST ORMAN, KAĞIT, BASIM / BIST SINAİ / BIST TÜM / BIST YILDIZ / BIST HALKA ARZ / BIST KATILIM TUM / BIST TÜM-100 / BIST İZMİR endekslerine dahildir. Borsa İstanbul'da “TEZOL” kodu ile işlem görmektedir.

Tezol hisse kodu nedir?

Tezol Kağıt'ın gelirleri, yurt içine ve yurt dışına, öz ve özel markalı bitmiş temizlik kağıdı ürünleri ve kağıt bobin satışlarından oluşmaktadır.

Tezol ne üretiyor?

Üretim Tesislerimiz

Dinamik ve devamlı kendisini yenileyen bir kuruluş olan Europap Tezol İzmir-Torbalı ve Mersin-Tarsus OSB'de bulunan iki entegre fabrikası ile faaliyetlerini sürdürmektedir. PM1 ve PM2 Üretim Hatları İzmir fabrikasında PM3 ve PM4 hattı ise Mersin fabrikasında yer almaktadır.


Tezol kaç fabrikası var?

Yıldız Pazar'da TEZOL koduyla işlem görmeye başlayan Europap Tezol Kağıt'ın halka arz büyüklüğü 333 Milyon TL, halka açıklık oranı yüzde 24 oldu. Temizlik kağıtları sektörünün güçlü üreticisi Europap Tezol Kağıt, bugün Borsa İstanbul (BİAŞ) Yıldız Pazar'da işlem görmeye başladı.

Tezol Hisse hangi pazarda?

Tezol Kağıt 2022 yılı kârından nakit temettü ödemeyecek fakat %100 oranında bedelsiz sermaye artırımı yaparak yatırımcılarına bedelsiz pay verecek. Söz konusu karar Genel Kurulda onaylandı.

Tezol sermaye artırımı ne zaman?

Maddesi kapsamında yapılan açıklamamız aşağıdadır. Mersin-Tarsus 2.Organize Sanayi Bölgesi Gelişme Alanı sınırları içerisinde yer alan mevcut fabrikamızın yanına yapılan yeni kağıt fabrikamız bugün, 01.12.2023 tarihi itibariyle üretime başlamıştır.

Tezol hisse temettü verecek mi?

TZE GLOBAL DIS TICARET A.Ş.

Tezol yeni fabrika ne zaman açılacak?

– Pc İletişim (PCILT) 22 Mayıs'ta pay başına net 0,82 TL temettü dağıtacak ve ödemeler nakit olarak 24 Mayıs'ta hesaplarda olacak.

Tezol hangi marka?

Turkcell Hisse Senedi | TCELL.

Pcilt ne zaman temettü verecek?

Koroplast Temizlik Ambalaj Hisse Senedi | KRPLS.

LMDC halka arz ne zaman?

Halka Arz Fiyatı: 13,87 TL. Halka arz taleplerinizi sanal şubemiz ve OYAK Trader mobil uygulamamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 0 850 222 0 414 nolu Alternatif Dağıtım Kanalları temsilcilerimiz veya şube temsilcilerimiz aracılığıyla da taleplerinizi iletebilirsiniz.

Turkcell hisse kodu nedir?

ŞÜKRÜ ERHAN TEZOL

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesi'ni üçüncü sınıfta bırakarak Amerika Birleşik Devletleri'ne gitmiş ve Boston Üniversitesi'nde Yönetim üzerine sertifika programını tamamlamıştır. 1983 – 2000 yılları arasında Tezol Tütün İhracat Dahili Ticaret ve İthalat A.Ş. 'de çeşitli görevler üstlenmiştir.


Koroplast hisse kodu nedir?

Eurupap Tezol firmasının İzmir'deki modern tesislerinde el değmeden %100 sermayesi ile üretilmektedir.

Tezol kaç liradan halka arz oldu?

Geri kazanılmış kağıttan temizlik kağıdı üretimi çok yaygın değil. Bu alanda en dikkat çekici üreticilerden biri Europap Tezol Kağıt. Şirket, İzmir ve Tarsus'taki fabrikalarında tamamen hurda kağıttan Ecco Yeşil Dünya isimli temizlik kağıtlarını üreterek piyasaya sürüyor.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği