132a Durak Geçiş Saatleri

132a Durak Geçiş Saatleri 132a Durak Geçiş Saatleri, 132a hangi duraklardan geçer?, 132z hangi duraklardan geçiyor?, 132c hangi duraklardan geçiyor?, Sultanbeyli Kartal hangi otobüs gider?, 132A nereden kalkıyor?

132a hangi duraklardan geçer?

132M SULTANBEYLİ MİMARSİNAN - KARTAL METRO / CEVİZLİ Metrobüs hattı, İETT bünyesinde İstanbul'da hizmet veren bir otobüs hattıdır. Bu hat, İstanbullular tarafından en çok tercih edilen otobüs hatlarından birisi durumundadır. Diğer birçok hat gibi, 132M hattı da birçok duraktan geçer.

132z hangi duraklardan geçiyor?

İETT 132A otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)

132A otobüs hattı (Kartal -Sultanbeyli Peronlar), Kartal - 3. Peron Yönü durağından başlayıp Sultanbeyli Peronlar durağına gidene kadar 55 duraklar geçiyor.


132c hangi duraklardan geçiyor?

132N (İETT)

132N otobüs hattının ilk durağı Kartal - 5. Peron Yönü olup son durağı Nişantepe - Üsküdar Yönü durağıdır.


Sultanbeyli Kartal hangi otobüs gider?

132Z SULTANBEYLİ UZUNDERE - KARTAL Metrobüs hattı, İETT bünyesinde İstanbul'da hizmet veren bir otobüs hattıdır. Bu hat, İstanbullular tarafından en çok tercih edilen otobüs hatlarından birisi durumundadır. Diğer birçok hat gibi, 132Z hattı da birçok duraktan geçer.

132A nereden kalkıyor?

132M otobüs hattının ilk durağı Şehit Murat Naiboğlu Anadolu Lisesi - Battalgazi Mahallesi Yönü olup son durağı Sultanbeyli Devlet Hastanesi - Battalgazi Peron Yönü durağıdır. 132M (Sultanbeyli Mimarsinan - Kartal Metro/Cevizli), her gün çalışıyor.

132N nereden kalkıyor?

Ek bilgi: 132C hattında 61 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 74 dakika.

133t hangi duraklardan geçiyor?

132C SULTANBEYLİ GÖLET - KARTAL hattı kaç dakika sürüyor? 132C ile ilgili hareket saatleri, geçtiği duraklar ve hat hakkındaki tüm bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sultanbeyli Uzundereye hangi Otobüs gider?

18U SULTANBEYLİ - ÜSKÜDAR Metrobüs hattı, İETT bünyesinde İstanbul'da hizmet veren bir otobüs hattıdır. Bu hat, İstanbullular tarafından en çok tercih edilen otobüs hatlarından birisi durumundadır.

132 m nereye gidiyor?

Metro ile gitmeyi düşünenler, M5 hattını kullanmalıdır. Sultanbeyli'ye gitmek için Marmaray'ı tercih edecekler, buraya aktarma yapmadan varamayacaklarını öğrenmelidir. Anadolu veya Avrupa Yakası'ndan gelen yolcular, Marmaray-Üsküdar İstasyonu'nda inmeli ve Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy metro hattına binmelidir.

132C kaç durak var?

132C, Sancaktepe bölgesinde bulunan 132M Sultanbeyli - Kartal Devlet Hastanesi konumuna giden son Otobüs aracıdır. 23:28 civarında buradan geçer.

132C hangi hat?

(-1) İŞARETLİ SAATLERDE YENİDOĞAN PERONLAR - KARTAL METRO GÜZERGAHINDA HİZMET VERİR. E İŞARETLİ SAATLERDE EBRU SOKAK DURAĞI'NDAN BAŞLAR. (-2) IŞARETLİ SAATLERDE KARTAL METRO - SAMANDIRA ARASINDA RİNG ÇALIŞIR.

Sultanbeyli Üsküdar hangi Otobüs gider?

132A ÇAMLIK MAHALLESİ - KARTAL Metrobüs hattı, İETT bünyesinde İstanbul'da hizmet veren bir otobüs hattıdır. Bu hat, İstanbullular tarafından en çok tercih edilen otobüs hatlarından birisi durumundadır. Diğer birçok hat gibi, 132A hattı da birçok duraktan geçer.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği