Nusaybin Mardin Arası Kaç Km

Nusaybin Mardin Arası Kaç Km Nusaybin Mardin Arası Kaç Km, Mardin Nusaybin arası ne kadar?, Mardin Nusaybin Beyaz Su arası kaç km?, Nusaybin Mardin Havaalanı kaç km?, Nusaybin Diyarbakır arası kaç km?, Mardin Nusaybin otobüs kac saat?

Mardin Nusaybin arası ne kadar?

Mardin - Nusaybin otobüs yolculuğu ortalama 1s civarındadır. Ancak bu iki şehir arasındaki 50 km mesafeyi en hızlı otobüs ile 30d civarında gidebilirsiniz.

Mardin Nusaybin Beyaz Su arası kaç km?

Nusaybin Beyaz Su Kaç Km? Mardin BeyazSu Nusaybin arası mesafe : 61 kilometre. Mardin BeyazSu Nusaybin arası süre : 1 saat 15 dakika.

Nusaybin Mardin Havaalanı kaç km?

Dış hat uçuşlarına açık olmasına rağmen sefer yoktur. Kızıltepe'ye 8 km, Nusaybin'e 66 km ve Midyat'a 75 km mesafededir.

Nusaybin Diyarbakır arası kaç km?

Diyarbakır - Nusaybin arası toplam 91 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 1 saat 30 dakika sürüyor. Diyarbakır - Nusaybin arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?

Mardin Nusaybin otobüs kac saat?

Güneydoğu Anadolu'nun kültür mozaiği şehri Mardin'e 63 kilometre, yani 1 saat 5 dakika uzaklıkta olan Nusaybin'e şehirlerarası otobüs ile yolculuk yapabilirsiniz.

Mardin Nusaybin in neyi meşhur?

Nusaybin, Mardin iline bağlı Suriye sınırında Kamışlı'ya komşu ovada kurulmuş bir ilçedir.

Mardin Nusaybin nereye sınır?

Diyarbakır, Batman, Şanlıurfa, Şırnak ve Suriye ile sınır olan Mardin'in kuzeyinde Savur, doğusunda Midyat, Dargeçit ve Nusaybin, güneyinde Kızıltepe, Artuklu batısında Derik ve Mazıdağı, iç kesimlerinde ise Yeşilli, Ömerli ilçeleri bulunmaktadır.

Nusaybin'den ne alınır?

Mardin Havalimanı, Türkiye'nin tarihi yapılarıyla ünlü Mardin şehrinde bulunuyor. Mardin Havalimanı, 1999 yılı itibarıyla sivil havalimanı statüsünde hizmet vermeye başlamıştır. Şehir merkezine 20 kilometre uzaklıkta bulunan havalimanında dış hat terminali olmasına rağmen sefer mevcut değildir.

Mardin nereye yakın?

Nusaybin - Mersin arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer? Nusaybin - Mersin arası toplam 620 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 9 saat 30 dakika sürüyor.

Mardin'de kaç tane havaalanı var?

Nusaybin - İzmir arası toplam 1486 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 21 saat sürüyor.

Bursa Nusaybin arası kaç saat?

Nusaybin - Şırnak arası toplam 206 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 3 saat sürüyor.

Nusaybin Mersin arası kaç km otobüsle?

Nusaybin - Midyat arası ortalama otobüs bileti fiyatı ₺92.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği