Güven Hastanesi

Güven Hastanesi Güven Hastanesi, Güven Hastanesi kime ait?, Güven Hastanesi SGK ile anlaşması var mı?, Güven Hastanesi hangi ilde?, Güven Hastanesi özel mi devlet mi?, Güven Hastanesi Başhekimi kim?, Güven Hastanesi Genel Müdür?

Güven Hastanesi kime ait?

Ahmet Küçükel ve Dr. Aysun Küçükel tarafından kurulmuş özel hastanedir. Ankara'nın ikinci özel hastanesidir.

Güven Hastanesi SGK ile anlaşması var mı?

Kampüsün SGK ile anlaşmalı olduğu Kardiyoloji branşında ayaktan muayene ve teşhis işlemlerinde Kampüsün belirleyeceği ilave ücretler uygulanacaktır. Bu ilave ücretlere ek olarak SGK'na iletilmek üzere katılım payı alınmaktadır.

Güven Hastanesi hangi ilde?

Ankara Kavaklıdere'de 40 yılı aşkın süredir sağlığınız için hizmet veriyoruz.

Güven Hastanesi özel mi devlet mi?

Tarihçemiz. Dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmak hedefiyle 1975 yılında kurulan Özel Ankara Güven Hastanesi, modern tıbbın gereklerini, yılların tecrübesi ile birleştirerek hastalarına aktarmaya devam ediyor.

Güven Hastanesi Başhekimi kim?

Prof. Dr. Nadire Yeşim Çetinkaya Şardan | Güven Hastanesi.

Güven Hastanesi Genel Müdür?

semih baykara - Genel Müdür - Ankara Güven Hastanesi | LinkedIn.

Güven Hastanesi hangi Sigorta?

Sigorta Şirketleri

Alico-Amerikan Life Hayat Sigorta A.Ş. Allianz Sigorta A.Ş. Axa Sigorta A.Ş. Bupa Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş.


Güven Hastanesi hangi semtte?

Ankara'nın Ayrancı semtinde bulunan Güven Hastanesi'nin, imar planına aykırı olmasına rağmen hastaneye ek bina yapmak istemesi tartışmalara neden olmuştu.

SGK ile anlaşma yapan özel hastaneler hangileri?

Sigorta şirketinin ve SGK'nın anlaşmalı olduğu birçok özel hastanede tamamlayıcı sağlık sigortası kullanabilirsiniz. Liv, Medicana, Medipol ve Medical Park gibi Türkiye'de herkes tarafından bilinen anlaşmalı sağlık kurumlarında SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirsiniz.

Güven Hastanesi kaç yaşında?

Dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmak hedefiyle 1975 yılında kurulan Özel Ankara Güven Hastanesi, modern tıbbın gereklerini, yılların tecrübesi ile birleştirerek hastalarına aktarmaya devam etmektedir.

Ankara Güven Hastanesi kaç yataklı?

Küçük bir hastane olarak 1975 yılında başlayan hikayemiz, konusunda uzman hekim, hemşire ve yardımcı sağlık personelinden oluşan 1600 kişilik kadrosuyla, 40.000 m2 alanda, 254 yataklı, 12 ameliyathanesi olan büyük bir genel hastane konseptine ulaşmıştır.

Güven Hastanesi Çayyolu hangi bölümler var?

Dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmak hedefiyle 1975 yılında kurulan Özel Ankara Güven Hastanesi, modern tıbbın gereklerini, yılların tecrübesi ile birleştirerek hastalarına aktarmaya devam etmektedir.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TL