BİMcell yükleme yapılmazsa ne olur?

BİMcell yükleme yapılmazsa ne olur? BİMcell yükleme yapılmazsa ne olur?, BİMcell ne kadar süre yükleme yapılmazsa hat kapanır?, Kaç ay yükleme yapılmazsa hat kapanır?, BİMcell hat neden kapanır?, Kapanan faturasız hat nasıl açılır?

BİMcell yükleme yapılmazsa ne olur?

BİMcell ne kadar süre yükleme yapılmazsa hat kapanır?, Aktif Süre (184 gün): Son yükleme tarihinizden itibaren, 184 gün süresince hattınız hem arama yapmaya hem de çağrı almaya açık olur. 184 günün sonunda tekrar yükleme yapmamışsanız, hattınız dış aramalara kapatılır ve 92 günlük pasif süre uygulaması başlar.

BİMcell ne kadar süre yükleme yapılmazsa hat kapanır?

BİMcell ne kadar süre yükleme yapılmazsa hat kapanır?, Aktif Süre (184 gün): Son yükleme tarihinizden itibaren, 184 gün süresince hattınız hem arama yapmaya hem de çağrı almaya açık olur. 184 günün sonunda tekrar yükleme yapmamışsanız, hattınız dış aramalara kapatılır ve 92 günlük pasif süre uygulaması başlar.

Kaç ay yükleme yapılmazsa hat kapanır?

Kaç ay yükleme yapılmazsa hat kapanır?, Bakiyenin yetersiz olması durumunda, paketin süresi dolduğu andan itibaren 29 gün içerisinde yükleme yapılmazsa paket otomatik olarak iptal edilir ve tekrar yenileme yapılmaz.

BİMcell hat neden kapanır?

BİMcell hat neden kapanır?, 184 günün sonunda tekrar yükleme yapmamışsanız, hattınız dış aramalara kapatılır. Sonraki 92 günlük süre boyunca yine yükleme yapılmamışsa hattınız dış aramalara kapanır, sadece hattınızdan çağrı alabilirsiniz. 92 gün sonunda ise hattınız tamamen kapatılır ve söz konusu hatta ilişkin Abonelik Sözleşmeniz iptal edilir.

Kapanan faturasız hat nasıl açılır?

Kapanan faturasız hat nasıl açılır?, Bimcell kapanan hat nasıl açılır ????

184 günün sonunda tekrar yükleme yapmazsanız 92 günlük pisi süre uygulaması başlar ki bu dönemde hattınız dış aramalara kapalıdır. Pasif süre bitene kadar hattınıza yükleme yapmamanız durumunda hattınız tamamen kapatılır ve abonelik sözleşmeniz iptal edilir.


Hat komple ne zaman kapanır?

Hat komple ne zaman kapanır?, Bu süre boyunca faturasız hatta asgari miktarda Lira yüklemesi yapılmadığında hat kısıtlanır ve bekleme süresi boyunca hala Lira yüklemesi yapılmazsa hat kapatılır. Faturasız kapanan hat nasıl açılır diye merak edenler için ise hattınıza yeniden TL yüklediğinizde hattınızın açılacağını söyleyelim.

Kapanan hattı açtırmak ne kadar?

Kapanan hattı açtırmak ne kadar?, 180 günün sonunda herhangi bir yükleme gerçekleşmediyse aktif kullanım süresi sona erer ve 90 günlük bekleme süresi başlar. Bu süre içerisinde kullanıcı arama ve SMS alabilir ama herhangi bir arama yapamaz ya da SMS gönderemez.

Faturasız hat kendiliğinden kapanır mı?

Faturasız hat kendiliğinden kapanır mı?, Bireysel Faturalı Hatlar İçin Ücret; Hatta İşlem Gerekçesi “Abone İsteği” ile Kendi İsteği ile kısıtlama - kapama verildiğinde ücret yansımaz, kısıtlama - kapama kaldırma yapıldığında 109,14 TL açma ücreti yansır.

Bimcell hat kapandı nasıl açılır?

Bimcell hat kapandı nasıl açılır?, Aktif Kullanım Süresi 1 Ekim 2010 tarihinden sonra en düşük yükleme miktarını yüklemiş ya da en düşük lira transfer almış aboneler için 180 gündür. Bu süre içinde bakiyeniz olduğu sürece arama yapabilirsiniz. Bakiyeniz bitince arama kısıtlaması yapılır, ancak bakiye durumunuz ne olursa olsun aranabilirsiniz.

Hattın ne zaman kapanacağını nasıl öğrenebilirim?

Hattın ne zaman kapanacağını nasıl öğrenebilirim?, İptal olan faturasız hatlar, hat iptal tarihinden itibaren 1 yıl boyunca hat sahibi tarafından yeniden alınabilmektedir. Hattın 1 yıllık süre içinde yeniden alınabilmesi için, hat sahibinin abonelik sözleşmesi doldurması ve gerekli belgeleri iletmesi yeterlidir.

BİMcell hat nasıl aktif olur?

BİMcell hat nasıl aktif olur?, Aynı bilgiye (hattın aramaya kapanacağı ve iptal edileceği tarih) *166*5# yazıp arama yaparak ulaşmak mümkün. Bu kodu arayınca uygulamada yazan tarihler sms olarak geliyor.

BİMcell hangi operatöre ait?

BİMcell hangi operatöre ait?, Bimcell hattınızda aktivasyonunu gerçekleştirmek istediğiniz filtrenin kısa kodunu 2500 kısa numarasına göndererek gerçekleştirebilirsiniz. Çağrı Merkezi: Müşterilerimiz, 444 4 551 Bimcell Müşteri Hizmetleri numaramız üzerinden Güvenli İnternet Profil değişikliklerini gerçekleştirebilmektedir.

BİMcell hat ne kadar 2024?

BİMcell hat ne kadar 2024?, BİMcell, TT Mobil altyapısını kullanan bir hizmettir. Hat ve TL satışları TT Mobil satış kanallarından yapılmaz. BİMcell hatları sadece BİM mağazalarında satılır. TL yükleme işlemi BİM mağazaları, bimcell.com.tr Online İşlemler Merkezi ve 444 4 551 BİMcell Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği