Aras Aydın Kimdir

Aras Aydın Kimdir Aras Aydın Kimdir, Aras Aydın Kimdir Nereli?, Aras Aydın Melis Birkan nasıl tanıştı?, Aras Aydın şarkıcı mı?, Melis Birkan ın kocası kim?, Aras Aydın kiminle evlendi?

Aras Aydın Kimdir Nereli?

Aras Aydın, 4 Ocak 1989 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldi. Asıl adı Mehti Aras Aydın'dır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun oldu. 2010 yılında yönetmenliğini Hamdi Alkan'ın yaptığı ve Bülent Emin Yarar'ın başrolde olduğu "Öğretmen Kemal" adlı diziyle ilk oyunculuk deneyimini yaşadı.

Aras Aydın Melis Birkan nasıl tanıştı?

Öncelikle tanışma hikayenizi ve evlilik kararını nasıl aldığınızı anlatmak ister misiniz? Aras Aydın: Moda Sahnesi'nde bir oyuna gitmiştim bir arkadaşımla. Koltuk numaralarımızı ararken, seyirciler arasında gördüm Melis'i. Duvara çarpmış gibi oldum, hemen gözlerimi kaçırdım heyecandan.

Aras Aydın şarkıcı mı?

4 Ocak 1989 tarihinde Eskişehir'de dünyaya gelen Aras Aydın, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Oyunculuğun yanı sıra müzik konusunda da çok yetenekli olan Aras Aydın; gitar, piyano ve davul çalabiliyor.

Melis Birkan ın kocası kim?

MELİS BİRKAN VE ARAS AYDIN'IN DÜĞÜNÜNDEN DİKKAT ÇEKEN DETAYLAR | Müge ve Gülşen'le 2.

Aras Aydın kiminle evlendi?

Peki, Aras Aydın kimdir, kaç yaşında ve hangi dizilerde oynadı? Melis Birkan ile evlenen Aras Aydın'ın rol aldığı diziler arasında Sefirin Kızı, İnadına Aşk, Kiraz Mevsimi ve Şeref Sözü de bulunuyor. Ünlü çift Sefirin Kızı dizisinde beraber rol almıştı.


Aras Aydın Hangi dizilerde oynamış?

Oyuncu Melis Birkan ve Aras Aydın'ın Fenerbahçe Dalyan Club'da gerçekleşen düğünlerine konuk oluyoruz.

Melis Birkan ne zaman evlendi?

Pek çok dizi ve filmde rol alan Melis Birkan (39), meslektaşı Aras Aydın (32) ile evlendi. Yaklaşık 3 yıldır aşk yaşayan çift, birlikteliklerini taçlandırdı.

Melis Birkan düğünü nerede oldu?

Aras Aydın, Behram rolüyle büyük bir beğeni topladı. Ancak Aras Aydın'ın diziden ayrıldığı iddia edildi. Aras Aydın diziden neden ayrıldı? Sorusunun cevabı ise şöyle: Aras Aydın, Aldatmak dizisinden ayrılmadı.

Aras Aydın ve eşi kaç yaşında?

Kendisi gibi oyuncu olan Aras Aydın ile evlenen Melis Birkan birçok dizi ve filmde rol almıştı. Issız adam ile hafızalara kazınan Birkan'ın oynadığı diziler arasında Kırmızı Oda, Sefirin Kızı ve Söz de bulunuyor. MELİS BİRKAN KİMDİR? Melis Birkan 15 Temmuz 1982 tarihinde dünyaya geldi.

Aras Aydın diziden ayrılıyor mu?

Biyografi. 30 Kasım 1982'de ailesinin tek çocuğu olarak Ankara'da doğdu. Henüz altı yaşındayken ilköğretim ve lise yıllarında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda bale dersleri aldı. Aynı üniversitede hem okuyup hem çalışarak modern dans eğitimini tamamladı.

Melis Birkan ın boyu kaç cm?

32 yaşında olan Eda Köksal, Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü'nden mezun oldu. Yüksek lisansını İtalya'da yapan Köksal, 2013 yılında kuzeni Mimar Zeynep Köksal Can ile Köksal Mimarlık Ofisi'ni kurdu. İç mimar Eda Köksal, 2 yıl önce evini dekore ettiği Emre Aydın ile 21 Ağustos 2016 tarihinde evlendi.

Melis Birkan ve Aras Aydın kaç yaşında?

Oyuncu Melis Sezen, İstanbul'da 2 Ocak 1997 tarihinde doğdu. Selimpaşa Atatürk Anadolu Lisesi ve Koç Üniversitesi'nde Medya ve Görsel Sanatlar Bölümünde eğitimini tamamlamış ayrıca Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi almıştır.

Melis Birkan evlendi mi?

Orhan AYDIN, İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye İhracatçılar Meclisi Denetim Kurulu görevlerine devam etmektedir.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği