Silivri Otogar Metro Telefon Numarası

Silivri Otogar Metro Telefon Numarası Silivri Otogar Metro Telefon Numarası, Silivri otogarda hangi firmalar var?, Metro Turizm Müşteri Hizmetleri kaça kadar açık?, Silivri Ankara otobüs kaç saat?, Metro Turizm nereye şikayet edebilirim?, Istanbul Silivri'ye hangi otobüs firmaları gidiyor?

Silivri otogarda hangi firmalar var?

Firmamız hakkında bize iletmek istediğiniz düşünceleriniz,eleştirileriniz, fikirleriniz var ise lütfen sağ tarafda yer alan iletişim formunu doldurunuz. Doldurulan form en kısa sürede incelenerek değerlendirildikten sonra size bilgi verilecektir. 0850 222 34 55 numaralı çağrı merkezimizi 7/24 ulaşabilirsiniz.

Metro Turizm Müşteri Hizmetleri kaça kadar açık?

Silivri - Ankara arası toplam 483 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 6 saat sürüyor.

Silivri Ankara otobüs kaç saat?

Her türlü teşekkür, şikayet ve öneri başvurularında olduğu gibi Bilgi Edinme başvuruları da Alo 153 Çözüm Merkezi sayfasından yapılmaktadır. Metro İstanbul, müşteri memnuniyeti yönetimi konusunda ISO 10002 Kalite Standardı'na göre hizmet vermektedir.

Metro Turizm nereye şikayet edebilirim?

İstanbul - Silivri arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor? Erektaş Seyahat, Efetur, Metro Turizm, Bizim Iğdır Seyahat, Patnos İtimat Turizm, Ağrı Vip Turizm, İstanbul Seyahat, Kars Kalesi Turizm, Aybastı İtimat Turizm, Lider Ağrı Doğuş Turizm İstanbul - Silivri arası seferler düzenliyor.

Istanbul Silivri'ye hangi otobüs firmaları gidiyor?

Online yapmış olduğum bilet alım işlemi sonrasında e-mail adresime bilet bilgi e-maili ulaşmadı. Ne yapmam gerekiyor? İşlem sonrasında sistemde kayıtlı bulunan e-mail adresinizin gelen/önemsiz kutusunu kontrol ediniz. E-mail ulaşmamış ise 0850 222 34 55 numaralı Çağrı Merkezimizden destek alabilirsiniz.

Istanbul Silivri otobüsleri nereden kalkıyor?

METRO OTOMOTİV PAZARLAMA SAN. VE TİC. A.Ş. Şirket iştiraklerimizden Metro turizm Seyehat Organizasyon ve Ticaret A.Ş. ' nin bünyesinde bulunmaktadır.

Metro Turizm Müşteri Hizmetleri nasıl bağlanır?

Tam elektronik bilet ücreti: 17,7 TL. Öğrenci elektronik bilet ücreti: 8,63 TL. Öğretmen elektronik bilet ücreti 12,67 TL.

Metro Turizm hangi firmanın?

303A, Üsküdar bölgesinde bulunan Silivri Otogar konumuna giden son Otobüs aracıdır.

Metro ücreti ne kadar?

303A otobüs hattı (Silivri), İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Avcilar Kampüsü durağından başlayıp Silivri Son Durak - Son Durak Yönü durağına gidene kadar 72 duraklar geçiyor.

Silivri otogara hangi otobüs gider?

Alo 176 İletişim Merkezinden, Kültür ve Turizm Bakanlığı mevzuatında yer alan tüm konular hakkında bilgi alınabiliyor. Gerekli durumlarda ise İletişim Merkezi yetkilileri tarafından geri dönüş sağlanabiliyor.

Silivri otobüsü kaç numara?

Kültür ve Turizm Bakanlığı Alo 176 İletişim Hattı hakkında bilgiler vermek.

Ankara Silivri otobüs bileti ne kadar?

ALO 130 Ürün Güvenliği İhbar ve Şikayet Hattı

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı sorumluluğunda bulunan sanayi ürünlerine ilişkin ihbar ve şikayetlerin Türkiye'nin her yerinden doğrudan ilgili birimlere yapılabilmesini sağlayan Alo 130 Ürün Güvenliği İhbar ve Şikâyet Hattı aktif olarak hizmet veriyor.


Alo 176 ne ise yarar?

Mevcut 328 km metro hattını 2029'a kadar 650 km'ye çıkaracağız. 2034'te de 1004 km'ye ulaştıracağız. İstanbul'daki iki yakaya iki tünel projesi yapıyoruz. Ortalama yolculuk süresi 64 dakikadan 39 dakikaya düşecek. Raylı sistem uzunluğunu ilk 5 yılda iki katına, 2034 yılında ise 1004 kilometreye çıkacak.

176 telefon numarası nedir?

Silivri Otogar Durağının Yakınından Geçen İETT Otobüsleri

300S. 303A. 300B. 300D.


Alo 130 nedir?

Metro Turizm - Ücretsiz Şehir İçi Servis Hizmetlerimiz İstanbul'da Başladı! | Facebook.

Otogar Silivri kaç para?

Sınırsız ikram servisimizle yolculuklarınızda konforun tadını çıkarın! www.metroturizm.com.tr #MetroTurizm | Facebook.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği