İzmir balıkesir arası kaç saat

İzmir balıkesir arası kaç saat İzmir balıkesir arası kaç saat, İzmir Balıkesir arası kaç saat sürer?, İzmir'den Balıkesir ne kadar?, İzmir Balıkesir yeni otoban kaç km?, Balıkesir İzmir otobüs ücreti ne kadar?, Balıkesir İzmir arası özel araçla kaç saat?

victoryprofessionalcare.com

İzmir Balıkesir arası kaç saat sürer?

İzmir - Balıkesir arası en uygun fiyatlı otobüs biletini bulun. Kamil Koç ile İzmir - Balıkesir yolculukları ekonomik ve konforludur. İki şehir arasındaki mesafe 173 km km'dir ve seyahat etmek yaklaşık 2 saat 25 dakika saat kadar sürer.

İzmir'den Balıkesir ne kadar?

ucuz Balıkesir - İzmir otobüs bileti 150,00 TL'dir.


İzmir Balıkesir yeni otoban kaç km?

İki şehir arası yolculuk süresi araçla 1 saat 40 dakika kadar sürmektedir. Otobüs ile Balıkesir İzmir arası 2 saat 59 dakikadır.

Balıkesir İzmir otobüs ücreti ne kadar?

İzmir-Balıkesir arası uçuş mesafesi toplam 181 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 50 dakika sürüyor.

Balıkesir İzmir arası özel araçla kaç saat?

İzmir'den Balıkesir'e Ulaşım

Özel araçlarla bölgeye ulaşım sağlamak isteyenlerin İzmir - Çanakkale ve Çanakkale - Balıkesir yolunu kullanarak ulaşım sağlaması mümkündür. Yaklaşık 2.5 saat süren bu yolculuklar sonunda Balıkesir'e ulaşabilirsiniz.


Balıkesir İzmir Uçak ile kaç saat?

İzmir'dan Balıkesir'ye tren ile yolculuk 152,07 km'dir ve 4 sa. 10 dk. sürer. Her gün 2 bağlantıları vardır, ilk kalkış 06:40'de ve sonuncusu 19:05'dedir. İzmir'dan Balıkesir'ye tren ile en az ₺31,11 veya en fazla ₺67,38 için seyahat etmek mümkündür.

İzmir'den Balıkesir'e giderken hangi şehirlerden geçilir?

Özel araçla, İzmir ve Balıkesir arası; 204 kilometredir ve 1 saat 40 dakikada yolculuk tamamlanabilmektedir. Otobüsle, İzmir ve Balıkesir arası; 172 kilometredir ve 2 saat 59 dakikada yolculuk tamamlanabilmektedir.

İzmir Balıkesir arası trenle kaç saat?

Evet, Balıkesir ile İzmir arasında doğrudan bir tren vardır.

Balıkesir İzmir uçakla kaç dakika?

Bursa ile İzmir arasındaki mesafe 334 km km'dir ve en hızlı seferimizle yaklaşık 3 saat 15 dakika kadar sürmektedir.

Balıkesir İzmir otoban kaç saat?

İstanbul - Balıkesir arası en uygun fiyatlı otobüs biletini bulun. Kamil Koç ile İstanbul - Balıkesir yolculukları ekonomik ve konforludur. İki şehir arasındaki mesafe 353 km km'dir ve seyahat etmek yaklaşık 3 saat 55 dakika saat kadar sürer.

İzmir Balıkesir tren var mı?

Balıkesir - İstanbul arası yaklaşık olarak 344 km'dir. Kamil Koç ile Balıkesir - İstanbul seyahatiniz tahmini olarak en az 3 saat 25 dakika saat sürer.

İzmir bursa arası otoban kaç saat?

İzmir - Bursa arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 4 saat 31 dakika sürmektedir.

Istanbul Balıkesir kaç saat sürüyor?

İzmir - Bandırma arası mesafe kaç km? İzmir - Bandırma arası yaklaşık olarak 270 km'dir.

Balıkesir Bursa ne kadar?

İki şehir arasındaki mesafe 138 km km'dir ve seyahat etmek yaklaşık 1 saat 45 dakika saat kadar sürer.

Balıkesir istanbul ne kadar?

İller Arası Mesafe Hesaplama

İstanbul ve İzmir arası mesafe 564 km'dir.


İzmir bursa kaç saattir?

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı Edremit ilçe merkezine 4 km mesafede bulunmaktadır. Yurt içi havayolu trafiği Anadolujet, Atlasjet, Borajet ve Pegasus tarafından sağlanırken yurt dışı trafiği ise yaz döneminde Germania Airlines ile yapılmaktadır. Ulaşım, yolcu servisleri, toplu taşıma ve taksilerde sağlanmaktadır.

İzmir Balıkesir Bandırma arası kaç?

İzmir - Çanakkale rotasında uçuşu bulunan en popüler 3 havayolu şirketi: Türk Hava Yolları, Pegasus ve AnadoluJet. Uçak bileti fiyatlarını görüntülemek için tıklayın. İzmir - Çanakkale arası uçakla 250 dakika sürüyor.

Manisa Balıkesir ne kadar?

Balıkesir Anadolu'nun kuzeybatısındadır. Büyük bir kısmı Güney Marmara'da yer almakla birlikte, hem Marmara hem de Ege Bölgesi'nde toprakları bulunmaktadır. Doğuda Bursa, Kütahya; güneyde İzmir, Manisa; batıda Ege Denizi, Çanakkale ve kuzeyde Marmara Denizi ile çevrilidir.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TL