Gebze Esenler Otogar

Gebze Esenler Otogar Gebze Esenler Otogar, Gebze Istanbul Esenler Otogarı kaç saat?, Gebze Koop Esenler nereden kalkıyor?, Gebzeden istanbula hangi otobüs gider?, Marmaray Esenler Otogarı na gidiyor mu?, Gebze Esenler kaç TL?

Gebze Istanbul Esenler Otogarı kaç saat?

İstanbul - Gebze arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 2 saat 13 dakika sürmektedir.

Gebze Koop Esenler nereden kalkıyor?

4- GEBZE KOOP OTOBÜSÜ İLE:

Kalkış yeri Esenler Otogarı olan Gebze Koop otobüsleri FSM Köprüsü'nden sonra E–80 TEM Otoyolu'nu takip eder ve Çayırova-Eskihisar gişelerinden çıkar.


Gebzeden istanbula hangi otobüs gider?

Hem Anadolu hem de Avrupa yakasından; Metro, Metrobüs, Marmaray ve otobüsler ile aktarmalar yaparak Esenler Otogarı'na kolayca ulaşılmaktadır. Aşağıdaki maddelerden sizlere en uygun yolu inceleyerek ulaşımınızı kolaylaştırabilirsiniz. Anadolu Yakası'ndan Kadıköy güzergahı tercih edilebilir.

Marmaray Esenler Otogarı na gidiyor mu?

Sıkça Sorulan Sorular. Gebze - İstanbul otobüs bileti ne kadar? Gebze - İstanbul arası otobüs bileti fiyatları 159.00 TL'den başlamaktadır. Bu seferler için ortalama bilet fiyatları yaklaşık olarak 159.00 TL'dir.

Gebze Esenler kaç TL?

OTOBÜS İLE ESENLER OTOGARI'NA ULAŞIM

Esenler Otogar'a farklı noktalardan otobüs ile ulaşım sağlanmaktadır. 33M, 760, 41AT,110, 830, 280, 910, 750 numaralı otobüslere binerek Esenler Otogar'a gidebilirsiniz.


Gebze istanbul arası kaç TL?

Kocaeli Gebze Otogarı Seferleri Düzenleyen Otobüs Firmaları

Kocaeli Gebze Otogarı hangi semtte? Kocaeli Gebze Otogarı, Gebze ilçesinin Barış Mahallesi'nde yer alır.


Istanbul Esenler otogarına hangi Otobüs gider?

Gebze Terminali Hakkında

Gebze Terminali içerisinde Pamukkale, Nilüfer Turizm, İstanbul Seyahat, Ulusoy Turizm ve Kamil Koç gibi ondan fazla otobüs firmasının ofisi bulunuyor ve bu terminalden Türkiye'nin her şehrine istediğiniz saatler arasında otobüs bulmanız mümkün.


Gebze Otogar hangi semtte?

Gebze - İstanbul arası tren yolculuğu

Gebze'dan İstanbul'ye tren ile yolculuk 52,15 km'dir ve 0 sa. 43 dk. sürer. Her gün 3 bağlantıları vardır, ilk kalkış 04:41'de ve sonuncusu 21:55'dedir. Gebze'dan İstanbul'ye tren ile en az ₺46,39 veya en fazla ₺62,04 için seyahat etmek mümkündür.


Gebze Otogar hangi firmalar var?

Gebze - Kavacık otobüs biletleri ne kadar? Gebze - Kavacık otobüs biletlerinin fiyatları farklı firmalara ve yılın farklı dönemlerine göre değişiklik gösteriyor.2024 yılının Mart ayında Gebze - Kavacık otobüs bileti fiyatları 140 TL ila 200 TL aralığında değişiyor.

Gebze istanbul arası hızlı tren kaç saat?

BÜYÜK İSTANBUL OTOGARI

Esenler Otogarına M1 Aksaray, Kocatepe, Otogar, Davutpaşa, ZeytinBurnu, Şirinevler, Yenibosna, Dünya Ticaret Merkezi ve Atatürk Hava Limanı metro hattı ile ve Esenler - Otogar metro hattı ile ulaşım sağlayabilirsiniz.


Istanbul Gebze otobüs fiyatları ne kadar?

Bayrampaşa ilçe sınırları içerisinde olmasına karşın, Esenler ilçe merkezine çok yakın olması dolayısıyla halk arasında Esenler Otogarı olarak da anılmaktadır.

Gebze Koop bilet fiyatı ne kadar?

İstanbul'un Bayrampaşa ilçesinde yer alan Esenler Otogarı, resmi adıyla İstanbul 15 Temmuz Demokrasi Otogarı olarak da anılıyor.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği