Şarkıcı Ezhel Nereli

Şarkıcı Ezhel Nereli Şarkıcı Ezhel Nereli, Ezhel aslen nereli?, Ezhel Türkiye'ye neden girmiyor?, Ezhel hangi dine mensup?, Ezhel Ankara nereli?, Ezhel Hangi üniversite mezunu?, Ais Ezhel ne demek?

Şarkıcı Ezhel Nereli

İlk yılları ve eğitimi. Ömer Sercan İpekçioğlu, 1 Temmuz 1991 tarihinde Ankara'nın Çankaya ilçesinde yer alan Cebeci semtinde doğdu. Babası Kilisli, annesi Erzincan'ın İliç ilçesinin Yakuplu köyündendir.

Ezhel aslen nereli?

İlk yılları ve eğitimi. Ömer Sercan İpekçioğlu, 1 Temmuz 1991 tarihinde Ankara'nın Çankaya ilçesinde yer alan Cebeci semtinde doğdu. Babası Kilisli, annesi Erzincan'ın İliç ilçesinin Yakuplu köyündendir.

Ezhel Türkiye'ye neden girmiyor?

İpekçioğlu 1 Temmuz 1991 tarihinde Ankara'da doğdu ve annesi tarafından büyütüldü.

Ezhel hangi dine mensup?

Snob Magazin'in özel haberine göre; kimi çevreler Ezhel'in Almanya vatandaşlığı aldığını öne sürüp, tutuklanma korkusuyla Türkiye'ye gelmediğini iddia ediyordu. Ezhel'in menajeri Rıza Okçu bütün bu iddialara cevap verdi. Rıza Okçu, "Ezhel'in Almanya'da oturma izni var. Burada yeni albümü üzerine çalışıyor.


Ezhel Ankara nereli?

İpekçioğlu, Bob Marley'i keşfettiği zaman Rastafaryanizm inancından etkilendiğini ve bu inancın felsefesini rapten öğrendiği başkaldırı ile birleştirdiğini belirtmiştir.

Ezhel Hangi üniversite mezunu?

Ezhel mesleği ne : Rapçi

İpekçioğlu, 1 Temmuz 1991 tarihinde Ankara'da doğdu ve annesi tarafından büyütüldü. Babası Sermet İpekçioğlu bir gazeteci, annesi Ulya Turgut ise emekli devlet dansçısıdır. 12 yaşında iken rap müzik ile ilgilenmeye başlayan İpekçioğlu, 15 yaşındayken liseyi bıraktı.


Ais Ezhel ne demek?

Kazıdım Tırnaklarla, Ezhel'i yakından tanımak isteyen sevenleri ve henüz önyargılarını yıkamamış müzikseverler için keyifli ve samimi bir kitap. Yazar hakkında: 2003'te girdiği Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nden 2008'de mezun oldu.

Ezel şu anda nerede?

İsimlere girmişken, Ais Ezhel adı ne anlama geliyor? Ais aslında İngilizce buz anlamına gelen “ice” kelimesinden geliyor. Ancak internet aramalarında kolay bulunsun diye Ais yaptım ben onu. Çok düşünülmüş bir şey değil, biraz ergenlik ismi gibi kalsın istiyorum aslında.

Ezhel neden müziği bıraktı?

Ezhel'in gerçek adı Ömer Sercan İpekçioğlu. 16 yaşında çalışarak kendi masraflarını karşılayıp kendi evini kiraladı. Hiçbir zaman ailesiyle bağını koparmayan Ezhel, şu an başarılı kariyerini Berlin'de devam ettiriyor. Memleketi Ankara.

Ezel kaç yaşında?

Kendisine yönelik eleştirilere sosyal medya hesabından yanıt veren Ezhel, “Dünyanın en toksik kitlesine müzik yapıyoruz. Yıldım. Tek isteğim son bir Türkçe albüm yapabilmek. Sonra sizinle uğraşacak ne halim var ne de bu hayata bu insanları çekmeye geldim” diye konuştu.

Ezel müziği bıraktı mı?

EZHEL MÜZĞİ BIRAKTI MI? Ezhel'in yaptığım paylaşım, müziği bırakacağı şeklinde yorumlandı. İşte o paylaşım: Yaşananlar sonrası yanlış anlaşıldığını açıklayan Ezhel, müziği bırakmadığını ifade etti.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği