Fırat Aydınus Aslen Nereli

Fırat Aydınus Aslen Nereli Fırat Aydınus Aslen Nereli, Fırat Aydınus un babası kim?, Fırat Aydınus un eşi kimdir?, Fırat Aydınus neden boşandı?, Masterchef Ünlüler Fırat kimdir?, Hakemler ne kadar maaş alır?, Fırat Aydınus hangi takımı tutuyor?

Fırat Aydınus un babası kim?

FIFA kokartlı hakem Fırat Aydınus ile 6 yıllık eşi Teyyube Aydınus "anlaşmalı" olarak boşandı. Bir bankada çalışan Teyyube Aydınus, yaklaşık bir yıl önce eşinin kendisini aldattığı iddiasıyla boşanma davası açtı. Aydınus dilekçesinde "Evliliğimiz eşimin sorumsuz davranışları nedeniyle kötüye gitmiştir.

Fırat Aydınus un eşi kimdir?

Türk futbol hakemi Fırat Aydınus, 25 Ekim 1973 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Türkiye Futbol Federasyonuna bağlı olarak Süper Lig'de görev yapmaktadır. Hakemliğe 1996 yılında başlayan Fırat Aydınus, İstanbul Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği bölümünden mezundur.

Fırat Aydınus neden boşandı?

Futbol hakem maaşları yaklaşık olarak 30.500 TL - 54.000 TL arasındadır.


Masterchef Ünlüler Fırat kimdir?

TRABZONSPOR A.Ş.

Hakemler ne kadar maaş alır?

İstanbul Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği bölümünden mezundur. Hakemliğe 1993 yılında İstanbul bölge hakemi olarak başladı. 2006-2014 yılları arasında FIFA kokartı taktı. 2014 yılında yapılan YoYo testlerini geçemeyince uluslararası hakem listeden çıkartılmıştır.

Fırat Aydınus hangi takımı tutuyor?

Cüneyt Çakır (d. 23 Kasım 1976, İstanbul), Türk eski futbol hakemi ve sigortacı. Aslen Derepazarılı olan babası eski hakem ve MHK eski asbaşkanı olan Serdar Çakır'dır.

Fırat Aydınus FIFA kokartı var mı?

Fırat Aydınus Kimdir ? Fırat Aydınus 25 Ekim 1973 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Türk futbol hakemi. Türkiye Futbol Federasyonuna bağlı olarak Süper Lig'de görev yapmaktadır.

Fırat Aydınus kaç doğum?

#TV8,5 Rıdvan Dilmen'le %100 Futbol, Fırat Aydınus'la Son Karar, UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi, Suudi Arabistan Pro Ligi, Hollanda Eredivisie ve spora dair her şey bu kanalda sizlerle!

Cüneyt Çakır memleketi neresi?

MasterChef ünlüler 13-14 Ocak 2023 cuma ve cumartesi akşamı saat 20:00'da TV8 ekranlarında olacak.

Fırat Aydınus nerede çalışıyor?

Burcu Önal, İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde 1986 yılında dünyaya geldi. 15 sene Asya'da yaşayan Önal, küçük yaşlarda Filipinli bir ailede sonrasında da Çinli bir ailede büyüdü. Aslen Diyarbakırlı olan yarışmacı, İbrahim Önal ile evlidir.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TL