Feminine İntimate Deodorant Kullananlar

Feminine İntimate Deodorant Kullananlar Feminine İntimate Deodorant Kullananlar, Feminine Intimate deodorant nasıl kullanılır?, Vajina parfümü nedir?, Kasık bölgesine deodorant sıkılır mı?, Intimate deodorant ne işe yarar?

Feminine Intimate deodorant nasıl kullanılır?

Feminine Freshness Intimate Deodorant 125 ml Kullanımı

125 ml boyuta sahip olan Femfresh genital bölge deodorantı 15 cm uzaklıktan isteğe bağlı olarak özel bölgeye veya iç çamaşırına sıkılarak kullanılır.


Vajina parfümü nedir?

Bozulan vajinal florada artan kötü bakterilerin neden olduğu koku , akıntı , kaşıntı ve huzursuzluk hissinin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur .

Kasık bölgesine deodorant sıkılır mı?

Bazı deodorantlar, göğüs, sırt veya kasık gibi vücudun diğer bölgeleri için de kullanılabilir. Bu bölgelerde terleme veya kokuya neden olan bakterilerin oluştuğunu düşünüyorsanız ve ürün bu bölgelerde de kullanılabiliyorsa, deodorant uygulaması yapabilirsiniz.

Intimate deodorant ne işe yarar?

Dış genital bölgeleri ferahlatmak ve rahatlatmak için kuş üzümü ve lotus çiçeği özleri ile geliştirilmiş deodorant. Formülündeki laktik asit ve prebiyotik içeriği ile genital bölgenin pH dengesini ve mikrobiyomunu korumaya yardımcı olur. Dermatolojik ve jinekolojik olarak test edilmiştir.

Vajinanın güzel kokması için ne yapmalı?

Beyaz Sirke: Bir banyo suyuna yarım fincan beyaz sirke ve tuz ekleyin ve birkaç dakika sonra vajinal bölgenizi bu bölgede tutun. Vajina pH seviyesi normale geri dönecek ve kokularınız olmayacaktır Daha iyi sonuç almak için, soğuk su yerine ılık su kullanın.

Vajinanın güzel kokması için ne yapmak lazım?

Düzenli yıkanmak, genital bölgeye kimyasal madde uygulamamak, sadece ılık su ve doğal sabunla kullanmak, temiz giyinmek, tuvalet hijyenine dikkat etmek vajinayı enfeksiyonlardan korumaya yardımcı olabilecek yöntemler arasındadır.

Normal vajina kokusu neye benzer?

Vajina Kokusu Neye Benzer? Vajina kokusu keskin ve ekşi bir kokudur. Fermente gıdaların kokusuna benzer. Bunun nedeni de vajina ph sının asidik olmasıdır.

Özel bölgeye deodorant sıkılır mı?

Deodorantı kıyafetlere veya terli olan bölgeye sıkmaktan kaçınmak gerekiyor.

Özel bölgelere deodorant sıkılır mı?

Özellikle sprey deodorantlar koltuk altı dışında kalan vücut bölgelerine kolayca uygulanabilir. Ürünlerin, bu bölgelere doğrudan uygulanması gerekir; kıyafet üzerinden uygulama yapılırsa etkili sonuç almak mümkün olmaz.

Roll on kasıklara sürülür mü?

Movel Ter Önleyici Roll On vücudun aşırı terlemesini ve ter kokusunu önlemek amacı ile özel olarak üretilmiştir. Koltuk altı ,avuç içi , ayak ve kasık bölgelerinde veya vücudunuzun dilediğiniz tüm bölgelerinde güvenle kullanabilirsiniz.

Intim sprey nasıl kullanılır?

İntim sprey genital bölgeyi ferahlatırken uygun pH aralığı sayesinde ciltte tahrişe neden olmaz. Dış genital bölgenin florasını korumaya uygun formülünde dış genital bölgeye zarar verme ihtimali olan hiçbir kimyasal bulunmaz. Dış genital bölgeye yeterli miktarda püskürtülerek uygulanır.

Intimate Spray nasıl kullanılır?

İstenilen bölgeye, yeterli miktarda ürünü sprey yardımıyla püskürtülür. Yaklaşık 2 dakika beklendikten sonra tek kullanımlık mendil yardımıyla temizlenir ya da isteğe bağlı suyla durulanır. Günde 1 defa uygulanması tavsiye edilir. Günlük kullanıma uygundur.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TL