Gaziantep Batman Otobüs İletişim

Gaziantep Batman Otobüs İletişim Gaziantep Batman Otobüs İletişim, Batman Antep otobüs kaç saat?, Gaziantep hangi otobüs firmaları var?, Gaziantep Diyarbakır otobüs bileti ne kadar?, Gaziantep Siirt otobüs bileti ne kadar?, Batman Gaziantep otobüs bileti ne kadar?

Batman Antep otobüs kaç saat?

Gaziantep - Batman arası toplam 405 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 6 saat 30 dakika sürüyor.

Gaziantep hangi otobüs firmaları var?

ucuz Gaziantep - Diyarbakır otobüs bileti 300,00 TL'dir.

Gaziantep Diyarbakır otobüs bileti ne kadar?

Farklı sefer saatleriyle Kamil Koç otobüsleri Gaziantep seyahatiniz için en uygun tercihtir. Gaziantep içinde 1 adet otogar bulunmaktadır ve bu noktaya 143 farklı bağlantı noktasından ulaşmanız mümkün.

Gaziantep Siirt otobüs bileti ne kadar?

2023 yılı başında 6 lira 95 kuruş olan toplu taşıma ücretlerine yapılan Temmuz ve Ağustos aylarında zam yapılmış, 14 lira 50 kuruşa yükselmişti. Esnafın talebinin karşılanması durumunda 2024 yılında biniş ücretleri 23 TL'ye yükselecek.

Batman Gaziantep otobüs bileti ne kadar?

Gaziantep - Diyarbakır arası en uygun fiyatlı otobüs biletini bulun. Kamil Koç ile Gaziantep - Diyarbakır yolculukları ekonomik ve konforludur. İki şehir arasındaki mesafe 333 km km'dir ve seyahat etmek yaklaşık 4 saat 1 dakika saat kadar sürer.

Batman La Gaziantep arası kaç km?

ucuz Gaziantep - Şanlıurfa otobüs bileti 125,00 TL'dir.

Kamil Koç Gaziantep'e gidiyor mu?

Siirt - Batman arası otobüs bileti fiyatları 100.00 TL'den başlamaktadır. Bu seferler için ortalama bilet fiyatları yaklaşık olarak 129.00 TL'dir.

Gaziantep otobüs ücreti ne kadar?

Diyarbakır Batman otobüs bileti, En ucuz fiyat 150 TL - ENUYGUN.

Gaziantep dolmuş ücreti ne kadar?

Gaziantep - Batman arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 6 saat 23 dakika sürmektedir.

Gaziantep d bakır arası kaç saat?

Batman - Hatay arası toplam 609 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 10 saat sürüyor.

Gaziantep Şanlıurfa bilet ne kadar?

Diyarbakır Batman arası ortalama 100 km'dir. Batman Diyarbakır arasında seyahat edecek kişiler için, üç farklı yol bulunmaktadır; D370 ve Diyarbakır/ Batman yolu üzerinden 97 km. D370 ve D360/ E99 üzerinden 106 km.

Gaziantep Urfa bileti ne kadar?

Şirket 4 Haziran 2013 tarihinde 65 milyon TL'ye Actera Group'a satılmıştır. 2019 yılında Kamil Koç'un Almanya merkezli yolcu taşımacılığı firması Flixbus'a devri için Rekabet Kurumu'na başvuruldu. Rekabet Kurumu bu devri 12 Eylül 2019 tarihinde onayladı.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği