Zara true Amore hangi parfümün muadili?

Zara true Amore hangi parfümün muadili? Zara true Amore hangi parfümün muadili?, True Amore zara nasıl bir koku?, Zaradaki parfümler hangi parfümlerin benzeri?, Zara Gardenia hangi parfüm muadili?, Zara Nobody Knows nasıl bir koku?, Zara Orchid ne kokuyor?

Zara true Amore hangi parfümün muadili?

original sound - Ian Asher.

True Amore zara nasıl bir koku?

original sound - Ian Asher.

Zaradaki parfümler hangi parfümlerin benzeri?

True Amore, zarif güve otu ve akgünlük baz notalarının üstündeki çiçeksi notalar sayesinde feminenliğin sayısız nüansını yansıtıyor. Ortaya ise büyüleyici, kalıcı, zamansız ve korkusuzca modern bir koku çıkıyor. Notalar: Greyfurt, gül, güve otu. Orta yoğunluktadır.

Zara Gardenia hangi parfüm muadili?

Zara'daki parfümler hangi parfümlerin klonu/benzeri? - dior sauvage - zara nightfall blue - maison francis kurkdjian oud satin mood - zara perpetual oud - Mancera rose vanille - Zara rose gourmand - narciso Rodriguez for her - Zara bright rose - Alien Mugler - Zara royal Fressia - Tom ford tobacco vanille - Zara ...

Zara Nobody Knows nasıl bir koku?

Neyse ki Zara'nın Gardenia kokusu oldukça güzel bi' alternatif! Yves Saint Laurent için buraya!


Zara Orchid ne kokuyor?

Nobody Knows kokumuz, Frenk üzümünün tatlılığı etrafında şekillenip karabiberle baharatlı bir dokunuş kazanıyor. Kışkırtıcı ve eğlenceli karakterinin sırrı da burada yatıyor. Odunsu ve çiçeksi dokunuşlar, ortaya eşsiz ve bağımlılık yaratan bir aroma çıkarıyor. Notalar: Frenk üzümü, gül, abanoz.

Zara Gardenia ne kokusu?

ZARA ORCHID EAU DE PARFUM 90 ML (3,0 FL. OZ). İnci çiçeği ve gülün taze ve ferah çiçeksi notalarını ortaya çıkaran cazibeyle dolu bir koku.

Zara Amber neyin muadili?

Her alanı eşit şekilde güzel kokularla donatabilmeniz için koku dağıtıcı çubuklar. Bu canlı kokunun notaları, sizi sulu şeftali ve portakalla başroldeki beyaz gardenya kokusunun zarifçe birbirine karıştığı bir bahçeye götürecek.

Zara Femme ne kokusu?

zara amberfijan parfüm de marley dalina exitlosif.

Zara London neyin muadili?

Kalp notalarında orkide ve güneş çiçeğinin baştan çıkarıcı ve pudralı esintilerini barındıran bu koku, vanilya ve Hint baklasının bağımlılık yaratıcı yumuşaklığıyla birleşiyor. Beyaz misk ve sıcak odunsu notaların kadifemsi baz notaları, duyuları sıcak bir kucaklama gibi sararak dokunsal ve narin bir karakter veriyor.

Zara White Jasmine hangi parfümün muadili?

Eda Ece'nin parfümü olarak ülkemizde ünlenen Parfums De Marly Delina parfümüne nefis bir Zara muadili buldum Daha önce her yerde Delina muadili olarak Fashionably London gösteriliyordu ve açıkçası bence hiç benzemiyor, çok ekşi ve buruk kokan bir parfüm gibi geldi bana.

Zara Yellow Velvet neyin muadili?

Cevap: Merhaba. ZR Blanc Jasmine, Zara'dan White Jasmine muadili, kadınlar için çiçeksi bir koku.

Zara Apple Juice hangi parfümün muadili?

Karakteristik şişesiyle Zara Yellow Velvet ünlü Michael Kors'un egzotik kokusunun benzeri.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği