Samsung a33

Samsung a33 Samsung a33, Galaxy A33 fiyatları ne kadar?, Samsung Galaxy A33 kac yilinda cikti?, Samsung A33 özellikleri nelerdir?, A33 5G çift hatlı mı?, Samsung Galaxy A33 5G suya dayanıklı mı?, A33 şarjı ne kadar gidiyor?

Galaxy A33 fiyatları ne kadar?

Samsung Galaxy A33, 2022'nin ilk aylarında piyasaya çıkacak.

Samsung Galaxy A33 kac yilinda cikti?

1 TB'ye kadar artırılabilir depolama alanı bulunur. 5000 mAh pil büyüklüğü ile iki güne kadar kullanım imkanı sunar. Çift SIM kullanılabilir.


Samsung A33 özellikleri nelerdir?

Serideki diğer üyeleri gibi üstün teknik özelliklere sahip olan model, aralarında IP68 su ve toza karşı dayanıklılık gibi pek çok özellikle geliyor.

A33 5G çift hatlı mı?

Akşam 11-12 gibi %20 civarı şarjım kalıyor yani yoğun kullanımda günü rahatça çıkarıyor. Yoğun olmayan kullanımda ise 2 gün şarjı gider. Genel olarak cihazı çok beğendim ve severek kullanıyorum. Fiyatı ilk çıktığı zamanın üstünde olsa da günümüz ekonomisinde telefon fiyatlarını düşününce bence çok da fazla değil.

Samsung Galaxy A33 5G suya dayanıklı mı?

GÜNCELLEME DESTEĞİ: A33 5G 4 yıl boyunca büyük çaplı android güncellemelerini alacak buda demek oluyor ki cihaz Android 16'yı alacak ve cihazı aşırı yormadan özenle kullanırsanız bu cihaz sizi 4-5 yıl götürür bence.

A33 şarjı ne kadar gidiyor?

Yaklasık 2 saat 10 dakikadır şarjda, 100 oldu telefonuda yeni aldık.

Samsung Galaxy A33 kaç yıl güncelleme alacak?

Kutusundan Android 12 ile çıkan ve 4 yıl boyunca Android garantisi veren telefon aynı zamanda IP67 suya ve toza karşı dayanım, kamera için OIS teknolojisi, 5G desteği ve abisi Galaxy A53 ile aynı işlemci platformu yani Exynos 1280 gibi donanımlara sahip.

Samsung A33 kaç saatte şarj oluyor?

Samsung Galaxy A33 akıllı telefon modelinin teknik özellikleri ve tasarımına ilişkin yeni bilgiler ortaya çıktı. 2022 yılının Ocak ayında piyasaya sürülmesi beklenen cihazın, kulaklık girişi olmadan geleceği ifade edildi.

A33 suya dayanıklı mı?

Galaxy A33'te arkada 4 kamera mevcut. Ana kameramız 48 MP OIS destekli olurken, onu 8 MP ultra geniş, 5 MP makro ve 2 MP derinlik kamerası izliyor. Ön kamera ise 13 MP lensten oluşuyor.

A33 kulaklık girişi var mı?

Cihaz Qi gibi bir kablosuz şarj standardını destekler.

Samsung A33 kac kamera var?

Hocam a serisi Samsung'un fiyat performans noktasında Çinli rakipleri ile rekabet edebilmesi için çıkmış cihazlar, ancak m serisi tamamen ucuz cihaz üretmek için üretilmiş modeller.

A 33 kablosuz şarj özelliği var mı?

Ekranın alt kısmında, ortada bulunan parmak izi tanıma sensörü alanı ile parmaklarınızın temiz ve kuru olduklarından emin olun.

Samsung A33 kaç sim kart takılır?

WP ve görüşmeler için tam şarj ile iki gün rahat dayanıyor. Oyun oynarken biraz ısınıyor ve fps kaybı yaşatabiliyor. Ekrana gömülü parmak izi sensörü oldukça şık ve hızlı.

Samsung A Serisi ile M serisi arasındaki fark nedir?

Samsung Galaxy A serisi en iyi telefonları:

Samsung Galaxy A51. Samsung Galaxy A31. Samsung Galaxy A21s. Samsung Galaxy A10.


victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TL