Yeşilova Posta Kodu

Yeşilova Posta Kodu Yeşilova Posta Kodu, Istanbul Küçükçekmece posta kodu nedir?, Yeşilova Semt mi?, 34528 posta kodu nereye ait?, Fatih posta kodu nedir?, Yeşilova hangi semt?

Istanbul Küçükçekmece posta kodu nedir?

Istanbul Küçükçekmece posta kodu nedir?, Yeşilova, İstanbul ilinin Avrupa Yakası'nda bulunan Küçükçekmece ilçesine bağlı bir mahalledir. İdari sınırlarına bakıldığında kuzeyinde Sultanmurat ve Yenimahalle; batısında Cennet; doğusunda Gültepe; güneyinde ise Bakırköy ilçesine bağlı Şenlikköy mahalleleri bulunmaktadır.

Yeşilova Semt mi?

Yeşilova Semt mi?, Yeşilova, Burdur ilinin bir ilçesidir. Sınırları içerisindeki Salda Gölü ile ünlüdür. Salda Gölü'nün özelliği ise dünyanın en derin ve temiz göllerinden birisi olmasıdır.

34528 posta kodu nereye ait?

34528 posta kodu nereye ait?, Yeşilova, Ankara ilinin Etimesgut ilçesine bağlı Eryaman semtinde bir mahalledir.

Fatih posta kodu nedir?

Fatih posta kodu nedir?, Yeşilova Durağının Yakınından Geçen İETT Otobüsleri

76O. 76. 146. 76C.


Yeşilova hangi semt?

Yeşilova hangi semt?, - Balaban, Fevzipaşa, Gümüşyaka, İsmetpaşa, Sancaktepe, Yolçatı Mahalleleri 34580 olarak belirlenmiştir. - Selimpaşa mahallesi 34590 olarak belirlenmiştir.

Yeşilova Mahallesi nereye bağlı?

Yeşilova Mahallesi nereye bağlı?, Gönderinizin Beyoğlu'ndaki adrese daha hızlı ulaşabilmesi açısından posta kodu yazmalısınız. Bu sayede yazmış olacağınız 5 haneli kod ile gönderinin Beyoğlu'na ait olduğu anlaşılarak hızla Beyoğlu dağıtım şubesine yönlendirilir. Gönderilerinize Beyoğlu'nun posta kodu olan 34421 i eklemeyi unutmayınız.

Yeşilova ya hangi otobüs gidiyor?

Yeşilova ya hangi otobüs gidiyor?, Her il için belirlenmiş olan 5 hanenin ilk iki hanesi sıklıkla kullanılan posta kodudur. İlk iki hane dışındaki devam eden üç hane ise ilçelerin ve mahallelerin posta kodu olarak bulunur. Örneğin; İstanbul'un posta kodu 34000'dir. İlk iki hane olan 34 sabittir ve ilçe ve mahallelerin posta kodu değişerek belirlenir.

34744 posta kodu nereye ait?

34744 posta kodu nereye ait?, İstanbul Türkiye'nin nüfusu en yüksek şehri olarak bilinmektedir. Bu karmaşık ve kalabalık şehir için posta kodu ayrı bir önem arz etmektedir. Şişli ilçesinin posta kodu 34360'dır. Şişli ilçesine ait 25 adet mahalle bulunmaktadır.

34580 posta kodu nereye ait?

34580 posta kodu nereye ait?, 09.Haziran.1936 yilinda 3012 sayili Kanunla ilçe olan YESILOVA, genellikle ASIKARAAGAÇ'a baglanmis ve nahiye olarak YAVICE ismi ile anilmistir.

34500 posta kodu nereye ait?

34500 posta kodu nereye ait?, Son yıllarda İzmir ve çevresinde yürütülen arkeolojik çalışmalar, İzmir'in en eski yerleşim alanlarının, yerleşme tarihi 8500 yıl öncesine uzanan Yeşilova Höyüğü olduğunu göstermiştir (Derin, 2010).

İstanbul Beyoğlu posta kodu nedir?

İstanbul Beyoğlu posta kodu nedir?, İlçe Merkez Nüfusu 5.211'dir. Köylerinin toplam nüfusu 9.562'dir. Toplam 37 köyü bulunan ilçenin nüfus 14.773'tür.

Posta kodu nasıl olmalı?

Posta kodu nasıl olmalı?, Yeşilova, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesi'ndeki Aksaray ilinin Merkez ilçesine bağlı bir beldedir. 2022 nüfus sayımına göre belde nüfusu 3.752'dir.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TL