Posta Kodu Denizli

Posta Kodu Denizli Posta Kodu Denizli, Denizli Merkez posta kodu nedir?, Denizli posta kodu ne?, 20180 posta kodu neresi?, Denizli Pamukkale nin posta kodu nedir?, Denizli Honaz posta kodu kaç?

Denizli Merkez posta kodu nedir?

Denizli Merkez posta kodu nedir?, DENİZLİ'NİN POSTA KODU KAÇTIR? Denizli'nin posta kodu 20000 'dır.

Denizli posta kodu ne?

Denizli posta kodu ne?, O yüzden şehrin alan kodunu ne oldu birçok kişi tarafından merak ediliyor ve araştırıyor. Denizli'nin Alan Kodu Kaçtır? Denizli'nin adı kodu 0258'dir.

20180 posta kodu neresi?

20180 posta kodu neresi?, - Pamukkale = 20180, - Çal = 27010, Bu gibi ilçe kodları ile beraber Denizli şehrinin farklı semtlerine rahatlıkla ulaşım sağlamak mümkün.

Denizli Pamukkale nin posta kodu nedir?

Denizli Pamukkale nin posta kodu nedir?, İl plaka kodları şehirleri temsil eder. Örneğin 14 numaralı araç kodları Bolu ilini temsil ederken 22 numaralı il plaka kodu Edirne ilini temsil eder. Türkiye'nin il plaka kodu ise 84 olarak bilinir. Ülkenin resmi il plaka kodu olarak 84 ön plana çıkar.

Denizli Honaz posta kodu kaç?

Denizli Honaz posta kodu kaç?, Denizli ili 28° 30´ – 29° 30´ doğu meridyenleri ile 37° 12´ – 38°12´ kuzey paralelleri arasında yer alır. Doğudan Burdur, Afyon, batıdan Aydın, Manisa, kuzeyden Uşak, güneyden Muğla illeri ile komşudur. İlin yüzölçümü 12.134 km²'dir, il Türkiye'nin yaklaşık %1,5'ini ve Ege Bölgesinin %18,5'ini oluşturmaktadır.

Topraklık Mahallesi hangi ilçeye bağlı?

Topraklık Mahallesi hangi ilçeye bağlı?, Denizli'de 1876 yılında ilk Belediye Teşkilatı kurulmuştur. 1883'te Sarayköy, Buldan ve Tavas İlçelerinin bağlanmasıyla "Sancak" haline getirilen Denizli, 1884'te Çal, 1888'de Acıpayam ilçelerinin katılımıyla Aydın'a bağlı mutasarrıflık, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşuyla da 1923'te il olmuştur.

İl kodu ne demek?

İl kodu ne demek?, PTT üzerinden posta kodu öğrenmek için ilk olarak ''postakodu.ptt.gov'' adresinden sorgulama işlemlerinin yapılması gerekecektir. PTT üzerinden sorgulama yaparken, ''il'', ''ilçe'' ve ''mahalle'' bilgilerinin girilmesi gerekecektir.

Denizli hangi bölgede yer alır?

Denizli hangi bölgede yer alır?, Türkiye'de Posta kodları, 5 hanelidir, ilk iki hanesi Trafik plaka kodlarından, kalanı ilin ilçesindeki yeri gösterir.

Denizli ne zaman il oldu?

Denizli ne zaman il oldu?, Pamukkale Özel Çevre Koruma Bölgesi; Denizli ili, Akköy ilçesine bağlı 2 belde ve 2 köyden oluşmaktadır. Denizli İlinin 20 km kuzeybatısında, kendine has jeolojik yapısı ve tarihi değerleri ile öne çıkan bir bölge olup; Pamukkale (Ecirli), Akköy, Karahayıt, Develi ve Yeniköy yerleşim alanlarını içine alır.

Posta kodu nasıl öğrenebilirim?

Posta kodu nasıl öğrenebilirim?, Türkiye'nin posta kodu 38000 olarak belirlenmiştir. Bunun yanında Türkiye'nin özel bir alan kodu bulunmaktadır.

Posta kodu il mi ilçe mi?

Posta kodu il mi ilçe mi?, Zonguldak posta kodu 67000 olarak bilinmektedir.

Denizli Pamukkale hangi bölgede?

Denizli Pamukkale hangi bölgede?, İstanbul'un plaka kodu 34'tür. Buna göre posta kodunun ilk iki rakamı 34 olarak belirlenir. İstanbul'un genel posta kodunun tamamı ise 34000 olarak belirlenmiştir. Zeytinburnu 34025 olarak belirlenmiştir.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği