Meşrutiyet Mah Posta Kodu

Meşrutiyet Mah Posta Kodu Meşrutiyet Mah Posta Kodu, Meşrutiyet Mahallesi nereye bağlı?, Istanbul şişli posta kodu kaç?, Ankara Çankaya posta kodu nedir?, Meşrutiyet Caddesi hangi mahalle?, Devlet Mahallesi hangi semtte?

Meşrutiyet Mahallesi nereye bağlı?

Meşrutiyet Mahallesi nereye bağlı?, Meşrutiyet, İstanbul ilinin Şişli ilçesine bağlı bir mahalledir. Doğuda Nişantaşı, batıda Osmanbey semtleri Meşrutiyet mahallesini kaplar.

Istanbul şişli posta kodu kaç?

Istanbul şişli posta kodu kaç?, İstanbul Türkiye'nin nüfusu en yüksek şehri olarak bilinmektedir. Bu karmaşık ve kalabalık şehir için posta kodu ayrı bir önem arz etmektedir. Şişli ilçesinin posta kodu 34360'dır. Şişli ilçesine ait 25 adet mahalle bulunmaktadır.

Ankara Çankaya posta kodu nedir?

Ankara Çankaya posta kodu nedir?, Çankaya ilçesinin posta kodu ise 06530 olarak düzenlenmiştir. Çankaya ilçesine bağlı olan pek çok mahalle bulunur. Çankaya ilçesine bağlı toplamda 19 mahalle yer almaktadır.

Meşrutiyet Caddesi hangi mahalle?

Meşrutiyet Caddesi hangi mahalle?, Meşrutiyet Caddesi - Çankaya - Kızılay.

Devlet Mahallesi hangi semtte?

Devlet Mahallesi hangi semtte?, Devlet, Ankara ilinin Çankaya ilçesine bağlı bir mahalledir.

Istanbul şişli nereye bağlı?

Istanbul şişli nereye bağlı?, Şişli, İstanbul ilinin Avrupa Yakası'nda yer alan bir ilçesidir. 25 mahallesi bulunan Şişli, doğuda Beşiktaş, kuzeyde ve batıda Kâğıthane ve güneyde Beyoğlu ilçeleri ile komşudur. Denize sahili olmayan Şişli ilçesinde çok sayıda tarihî eser, iş yeri, modern ticaret merkezi, kültür ve sanat merkezi bulunmaktadır.

34000 posta kodu nereye ait?

34000 posta kodu nereye ait?, İstanbul'un plaka kodu 34'tür. Buna göre posta kodunun ilk iki rakamı 34 olarak belirlenir. İstanbul'un genel posta kodunun tamamı ise 34000 olarak belirlenmiştir. Zeytinburnu 34025 olarak belirlenmiştir.

Posta kodu il mi ilçe mi?

Posta kodu il mi ilçe mi?, Türkiye'de Posta kodları, 5 hanelidir, ilk iki hanesi Trafik plaka kodlarından, kalanı ilin ilçesindeki yeri gösterir.

Sincan posta kodu nedir?

Sincan posta kodu nedir?, Alacaatlı, Ankara ilinin Çankaya ilçesine bağlı bir mahalledir.

Alacaatlı hangi ilçeye bağlı?

Alacaatlı hangi ilçeye bağlı?, Bu sayede yazmış olacağınız 5 haneli kod ile gönderinin Beyoğlu'na ait olduğu anlaşılarak hızla Beyoğlu dağıtım şubesine yönlendirilir. Gönderilerinize Beyoğlu'nun posta kodu olan 34421 i eklemeyi unutmayınız. Ekleyeceğiniz posta kodu sayesinde hızlı ve güvenli şekilde gönderinizin ulaşmasına yardımcı olacaksınız.

Istanbul Beyoğlu posta kodu nedir?

Istanbul Beyoğlu posta kodu nedir?, Tepebaşı, Beyoğlu'nda, İstiklal Caddesi'ne paralel giden Meşrutiyet Caddesi ile Tarlabaşı Bulvarı'nın devamı olan Refik Saydam Caddesi arasında kalan semt.

Meşrutiyet Caddesi Beyoğlu hangi mahalle?

Meşrutiyet Caddesi Beyoğlu hangi mahalle?, Ümraniye Atatürk Mahallesi Alemdağ Caddesi Düzenlemesi Temellerini Attık! Ümraniye'nin en önemli caddelerinden Alemdağ Caddesi yeni bir çehreye kavuşuyor.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği