Maltepe Çınar Mahallesi Posta Kodu

Maltepe Çınar Mahallesi Posta Kodu Maltepe Çınar Mahallesi Posta Kodu, Cevizli posta kodu nedir?, Türkiye'nin posta kodu kaçtır nedir?, Cevizli kartala mı bağlı maltepeye mi?, Kadıköy posta kodu nedir?, Ev adresinin posta kodu nedir?

Cevizli posta kodu nedir?

Cevizli posta kodu nedir?, Türkiye'nin posta kodu 38000 olarak belirlenmiştir. Bunun yanında Türkiye'nin özel bir alan kodu bulunmaktadır.

Türkiye'nin posta kodu kaçtır nedir?

Türkiye'nin posta kodu kaçtır nedir?, Cevizli, İstanbul ilinin Anadolu Yakası'nda bulunan Maltepe ilçesine bağlı bir mahalledir. İdari sınırlarına bakıldığında Yalı, Bağlarbaşı, Gülsuyu, Esenkent ve Kartal ilçesine bağlı Cevizli ve Orhantepe mahalleleri ile komşudur.

Cevizli kartala mı bağlı maltepeye mi?

Cevizli kartala mı bağlı maltepeye mi?, Posta kodu, bir adrese mektup gönderirken gerekli olan harf veya basamaklar serisidir. Bir kere posta kodu kullanıldığında, diğer işlemler için de mümkün hale gelir.

Kadıköy posta kodu nedir?

Kadıköy posta kodu nedir?, Pendik posta kodu Pendik ilçesine özgü olup farklı Pendik mahalleleri de aynı zamanda farklı posta kodları bulunmaktadır. Pendik posta kodu nedir sorusunun cevabı 34890'dır. Her ilin kendine özgü bir posta kodu bulunur. Pendik ilçesine de özel posta kodu olarak 34890 belirlenmiştir.

Ev adresinin posta kodu nedir?

Ev adresinin posta kodu nedir?, Maltepe İstanbul'un Anadolu yakasında Marmara denizine kıyısı olan bir ilçedir. Kadıköy, Kartal, Ataşehir ve Sancaktepe ilçelerine komşudur.

İstanbul alan kodu nedir?

İstanbul alan kodu nedir?, 1908 meşrutiyetin ilanında Üsküdar Mütasarrufluğuna bağlı sancak olan Kartal`ın bir beldesi olan Maltepe, bu tarihten sonra da İstanbul İline bağlı ilçe olan Kartal`ın bağlısı olarak kalmış 3 Haziran 1992 tarih ve 21247 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan 3806 Sayılı Kanunla da bağlısı olduğu Kartal`dan ayrılarak İstanbul ...

İstanbul Pendik posta kodu Nedir?

İstanbul Pendik posta kodu Nedir?, * Posta pulu zarfın sağ üst köşesinde, * Gönderici adresi ve posta kodu zarfın sol üst köşesinde, * Alıcının adresi ve posta kodu, zarfın sağ alt kısmına ve zarfın alt kenarında 2- 2,5 cm boşluk kalacak şekilde olmalıdır.

Maltepenin kaç mahallesi var?

Maltepenin kaç mahallesi var?, Türkiye'de Posta kodları, 5 hanelidir, ilk iki hanesi Trafik plaka kodlarından, kalanı ilin ilçesindeki yeri gösterir.

İstanbul Maltepe hangi yakada?

İstanbul Maltepe hangi yakada?, İstanbul Türkiye'nin nüfusu en yüksek şehri olarak bilinmektedir. Bu karmaşık ve kalabalık şehir için posta kodu ayrı bir önem arz etmektedir. Şişli ilçesinin posta kodu 34360'dır. Şişli ilçesine ait 25 adet mahalle bulunmaktadır.

Maltepe kartaldan ne zaman ayrıldı?

Maltepe kartaldan ne zaman ayrıldı?, Bağcılar ilçesinin posta kodu 34200'dür.

Posta kodu nereye yazılır?

Posta kodu nereye yazılır?, Ülkemizde Türkiye posta kodu olduğu gibi, her ilin, ilçenin ve hatta mahallenin ayrı bir posta kodu vardır. Bu sebeple Türkiye'nin posta kodu nedir sorusu da merak edilir. Ülke posta kodları, elektronik konum bilgilerinin karşı tarafa aktarılmasını sağladığı için çok önemlidir.

Posta kodu neye göre belirlenir?

Posta kodu neye göre belirlenir?, Posta kodu rakamları evrak ya da kargo gönderimi yapmak için gerekli olan bilgilerin başında gelir. Alıcı adresi kadar alıcının bulunduğu il ve ilçenin posta kodu da bilinmelidir. Alıcının ikamet ettiği adrese ilişkin posta kodu bilgisi eklenirse teslimatın ulaşması daha hızlı ve kolay olur.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği