İnönü Mahallesi Posta Kodu

İnönü Mahallesi Posta Kodu İnönü Mahallesi Posta Kodu, İstanbul inönü mahallesi nereye bağlı?, İstanbul Küçükçekmece posta kodu nedir?, İstanbul Ataşehir posta kodu nedir?, Bağcılar posta kodu nedir?, Inönü caddesi hangi semtte?

İstanbul inönü mahallesi nereye bağlı?

İstanbul inönü mahallesi nereye bağlı?, İnönü, İstanbul ilinin Anadolu yakasında yer alan Ataşehir ilçesine bağlı bir semttir. Bir ilköğretim, bir de ortaokulun hizmet verdiği İnönü'de on tane de özel okul eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdürüyor.

İstanbul Küçükçekmece posta kodu nedir?

İstanbul Küçükçekmece posta kodu nedir?, Posta kodları bir bölgeden başka bir bölgeye yapılan posta gönderilerinde kullanılır. Ataşehir ilçesinin posta kodu ise 34758 numarasıdır.

İstanbul Ataşehir posta kodu nedir?

İstanbul Ataşehir posta kodu nedir?, Bağcılar ilçesinin posta kodu 34200'dür.

Bağcılar posta kodu nedir?

Bağcılar posta kodu nedir?, İnönü Caddesi İzmir ilinin Konak ilçesinde bulunan, şehrin işlek caddelerinden biri.

Inönü caddesi hangi semtte?

Inönü caddesi hangi semtte?, Göztepe, İzmir ilinin Konak ilçesine bağlı bir mahalledir. İlçenin batıdaki sahil şeridinde yer alan mahalle, Mustafa Kemal Sahil Bulvarı ve İnönü Caddesi arasında yer alan sokakları içerir. İnönü Caddesi mahallenin Karabağlar ilçesiyle sınırını oluşturur.

Inönü caddesi hangi mahallede?

Inönü caddesi hangi mahallede?, Her ile, ilçeye, mahalleye özgü olan posta kodu rakamları, gönderim yapılacak ürünlerin tasnifi ve alıcı adresinin tespit edilmesi için kullanılır.

34528 posta kodu nereye ait?

34528 posta kodu nereye ait?, Türkiye'de Posta kodları, 5 hanelidir, ilk iki hanesi Trafik plaka kodlarından, kalanı ilin ilçesindeki yeri gösterir.

Posta kodu mahalleye göre mi?

Posta kodu mahalleye göre mi?, Oldukça büyük ve kalabalık olan bu ilçede haliyle pek çok mahalle bulunmaktadır. Bu mahallelerin posta kodlarında değişiklik olabilmektedir. Bakırköy posta kodu 34140 olarak bilinir.

34290 posta kodu nereye ait?

34290 posta kodu nereye ait?, Posta kodu 34025 olarak bilinir. Ancak posta kodları Zeytinburnu ilçesinin mahallelerinde değişiklik gösterebilir. Zeytinburnu posta kodu 34025 olarak bilinse de mahallelere göre farklılık gösterir.

Kadıköy posta kodu nedir?

Kadıköy posta kodu nedir?, İnönü, Trabzon ilinin Ortahisar ilçesine bağlı bir mahalledir.

Acıbadem Kadıköy posta kodu nedir?

Acıbadem Kadıköy posta kodu nedir?, Bandırma Belediyesi kent merkezinin trafik akışını rahatlaması amacıyla yol genişletme ve düzenleme çalışmalarını yerine getiriyor. Bu amaçla İnönü Caddesi'nin Paşamescit Mahallesi tarafındaki bölümünde yer alan ve tehlike arz eden eski evlerin Belediye ekiplerince yıkımına başlandı.

Posta kodu neye göre belirlenir?

Posta kodu neye göre belirlenir?, İnönü, Ankara ilinin Yenimahalle ilçesi Batıkent semtine bağlı bir mahalledir.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TL