İlkadım Posta Kodu

İlkadım Posta Kodu İlkadım Posta Kodu, 55000 posta kodu neresi?, Atakum posta kodu nedir?, Samsun ilkadım ismi nereden gelmiştir?, Türkiye'nin posta kodu kaçtır nedir?, 67000 posta kodu neresi?

55000 posta kodu neresi?

55000 posta kodu neresi?, Samsun ilinin posta kodu 55000'dır. 55 kodunun yanına gelen 3 hane Samsun ilindeki ilçe kodunu belirtir.

Atakum posta kodu nedir?

Atakum posta kodu nedir?, Samsun ilinin Atakum ilçesinin posta kodu 55200 olarak bilinir.

Samsun ilkadım ismi nereden gelmiştir?

Samsun ilkadım ismi nereden gelmiştir?, 19 Mayıs bir başlangıçtır; fikir ve karar sahibi Atatürk'ün hedefine varan yolda ilk adımdır. İşte böyle tarihi bir adımın atıldığı bir bölgedir İLKADIM ve adını Türk tarihinin kaderini değiştiren bu adımdan alır.

Türkiye'nin posta kodu kaçtır nedir?

Türkiye'nin posta kodu kaçtır nedir?, Önemli bir konum aracı olarak değerlendirilen posta kodu ülke illeri için kullanılır. Türkiye'nin posta kodu ise: 38000'dir. Posta kodunun yanı sıra aynı zamanda ülkelerin özel alan kodu da bulunmaktadır. Türkiye'nin alan kodu ise +90 olarak kullanılmaktadır.

67000 posta kodu neresi?

67000 posta kodu neresi?, Zonguldak posta kodu 67000 olarak bilinmektedir.

63000 posta kodu nerenin?

63000 posta kodu nerenin?, Şanlıurfa ilinin posta kodu 63000'dır.

Samsun il kodu nedir?

Samsun il kodu nedir?, 55 il plaka kodu, Türkiye'nin Samsun iline aittir.

Atakum ilçesi hangi ile bağlı?

Atakum ilçesi hangi ile bağlı?, Atakum, Samsun'un merkez ilçesidir. Atakum 43 yeni ilçe öngören yasa tasarısı kapsamında ilçe olmuştur. Samsun-Sinop karayolu üzerinde, şehir merkezine 5 km mesafeden başlar. Atakent beldesi sınırına kadar geçen mesafeyi kapsar.

Posta kodu ne anlama gelir?

Posta kodu ne anlama gelir?, Posta kodu, bir adrese mektup gönderirken gerekli olan harf veya basamaklar serisidir. Bir kere posta kodu kullanıldığında, diğer işlemler için de mümkün hale gelir.

İlkadım nüfus kaç?

İlkadım nüfus kaç?, İlkadım, Samsun ilinin Karadeniz sahilinde, denizden yüksekliği 5 metre, yüzölçümü ise 152.28 km² olan merkez ilçesidir. Aynı zamanda 336.501 kişilik toplam nüfusuyla, Karadeniz Bölgesi'nin en kalabalık ilçesidir.

Samsun gerçek adı ne?

Samsun gerçek adı ne?, Anadolu Selçukluları zamanında Samsun`un Müslüman yerleşim yerleri 1.185 yılında Anadolu Selçuklu hakimiyetine geçmiştir. İlk defa Amisos ismi Selçuklular tarafından Samsun olarak değiştirilerek kullanılmaya başlanılmıştır.

Samsun İlkadım neler var?

Samsun İlkadım neler var?, İstanbul'un plaka kodu 34'tür. Buna göre posta kodunun ilk iki rakamı 34 olarak belirlenir. İstanbul'un genel posta kodunun tamamı ise 34000 olarak belirlenmiştir. Zeytinburnu 34025 olarak belirlenmiştir.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TL