Haliliye Posta Kodu

Haliliye Posta Kodu Haliliye Posta Kodu, Haliliye ilçesi hangi ile bağlıdır?, Şanlıurfa Ceylanpınar posta kodu nedir?, Şanlıurfa Siverek posta kodu nedir?, 63000 posta kodu nerenin?, Haliliye Ilçe mi?

Haliliye ilçesi hangi ile bağlıdır?

Haliliye ilçesi hangi ile bağlıdır?, 12 Kasım 2012'de TBMM'de kabul edilen 6360 Sayılı Kanun ile Şanlıurfa il merkezinin üçe bölünmesi sonucu kurulan 3 ilçeden birisi olup, İlçe; Şanlıurfa'nın nüfusu en kalabalık ikinci ilçesidir.

Şanlıurfa Ceylanpınar posta kodu nedir?

Şanlıurfa Ceylanpınar posta kodu nedir?, Şanlıurfa ilinin posta kodu 63000'dır.

Şanlıurfa Siverek posta kodu nedir?

Şanlıurfa Siverek posta kodu nedir?, (29) Şanlıurfa ilinde, ekli (20) sayılı listede belirtilen Şanlıurfa Belediyesinin mahalleleri merkez olmak üzere, aynı listede yer alan köyler ve belediyelerden oluşan Haliliye ilçesi ve aynı adla belediye kurulmuştur.

63000 posta kodu nerenin?

63000 posta kodu nerenin?, Yücelen Mağaraları, Tek Tek Dağları Milli Parkı, Habur Suyu ve Yılanlı Dağ ise ilçenin en popüler doğal güzellik alanları arasında yer almaktadır. Siverek, şehir merkezine yaklaşık 95 km uzaklıkta bulunan bir ilçedir. Şehrin en büyük ilçesi olan Siverek'in toplam nüfusu yaklaşık olarak 266.369'dur.

Haliliye Ilçe mi?

Haliliye Ilçe mi?, Posta kodu; evrak, kargo, mektup gönderimi yaparken kullanılan 5 haneli rakama verilen isimdir. Her ile, ilçeye, mahalleye özgü olan posta kodu rakamları, gönderim yapılacak ürünlerin tasnifi ve alıcı adresinin tespit edilmesi için kullanılır.

Urfanın en büyük ilçesi hangisi?

Urfanın en büyük ilçesi hangisi?, Diyarbakır ilinin posta kodu 21000'dır. Bir başka ilden Diyarbakır iline gönderilen bir postada için kullanılacak kod 21000 olarak yazılmalıdır.

Şanlıurfa kodu ne kadar?

Şanlıurfa kodu ne kadar?, Eskişehir ilinin posta kodu 26000'dır.

34022 posta kodu neresi?

34022 posta kodu neresi?, Elazığ ilinin posta kodu 23000 numarasıdır.

Posta kodu alanı ne demek?

Posta kodu alanı ne demek?, İl plaka kodları şehirleri temsil eder. Örneğin 14 numaralı araç kodları Bolu ilini temsil ederken 22 numaralı il plaka kodu Edirne ilini temsil eder. Türkiye'nin il plaka kodu ise 84 olarak bilinir. Ülkenin resmi il plaka kodu olarak 84 ön plana çıkar.

Diyarbakır Merkez posta kodu nedir?

Diyarbakır Merkez posta kodu nedir?, İlk iki hane dışındaki devam eden üç hane ise ilçelerin ve mahallelerin posta kodu olarak bulunur. Örneğin; İstanbul'un posta kodu 34000'dir. İlk iki hane olan 34 sabittir ve ilçe ve mahallelerin posta kodu değişerek belirlenir. İstanbul Esenyurt Pınar Mahallesi, 34517 posta koduna sahiptir.

26000 posta kodu neresi?

26000 posta kodu neresi?, Şanlıurfa ilinin ilçeleri 13 tanedir. Merkez ilçeler: Eyyübiye. Haliliye.

Elazığ Merkez posta kodu nedir?

Elazığ Merkez posta kodu nedir?, Haliliye, geniş araziye sahip olup tarım ve hayvancılıkla uğraşan halkın yaşadığı bir bölgedir. Haliliye ilçesi, yöresel yemekleri ile de ünlüdür. İlçe halkı tarafından üretilen zahter, humus, kıymalı içli köfte ve etli yaprak sarması, yerli halkın ve turistlerin beğenisini kazanır.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TL