Güzeloba Posta Kodu

Güzeloba Posta Kodu Güzeloba Posta Kodu, Güzeloba Mahallesi nereye bağlı?, Posta kodu nasıl olmalı?, Ankara Devlet Mahallesi hangi semtte?, Merkez Mahallesi hangi semtte?, 34000 posta kodu nereye ait?

Güzeloba Mahallesi nereye bağlı?

Güzeloba Mahallesi nereye bağlı?, Güzeloba, Antalya ilinin Muratpaşa ilçesine bağlı bir mahalledir.

Posta kodu nasıl olmalı?

Posta kodu nasıl olmalı?, Her il için belirlenmiş olan 5 hanenin ilk iki hanesi sıklıkla kullanılan posta kodudur. İlk iki hane dışındaki devam eden üç hane ise ilçelerin ve mahallelerin posta kodu olarak bulunur. Örneğin; İstanbul'un posta kodu 34000'dir. İlk iki hane olan 34 sabittir ve ilçe ve mahallelerin posta kodu değişerek belirlenir.

Ankara Devlet Mahallesi hangi semtte?

Ankara Devlet Mahallesi hangi semtte?, Devlet, Ankara ilinin Çankaya ilçesine bağlı bir mahalledir. Türkiye Büyük Millet Meclisi, Kara Harp Okulu, Millî Savunma Bakanlığı ve Güvenpark bu mahallede konumlanmıştır.

Merkez Mahallesi hangi semtte?

Merkez Mahallesi hangi semtte?, Merkez, İstanbul ilinin Şişli ilçesine bağlı bir mahalledir.

34000 posta kodu nereye ait?

34000 posta kodu nereye ait?, İstanbul'un plaka kodu 34'tür. Buna göre posta kodunun ilk iki rakamı 34 olarak belirlenir. İstanbul'un genel posta kodunun tamamı ise 34000 olarak belirlenmiştir. Zeytinburnu 34025 olarak belirlenmiştir.

Ikamet adresinin posta kodu ne demek?

Ikamet adresinin posta kodu ne demek?, Posta kodu, bir adrese mektup gönderirken gerekli olan harf veya basamaklar serisidir.

Posta gönderirken zarfın üzerine ne yazılır?

Posta gönderirken zarfın üzerine ne yazılır?, Zarf üzerinde gönderici ve alıcı bilgilerinin tam ve eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir. Gönderici adresinin evrak sayısı ile birlikte sol üst köşeye , sağ alt köşeye ise açık alıcı adresini ilçe posta kodu ile birlikte ilçe / il şeklinde yazılmalıdır.

Ankara Çankaya kaç mahallesi var?

Ankara Çankaya kaç mahallesi var?, Çankaya 1936 yılında ilçe durumuna geldi. Çankaya'da 123 mahalle vardır. İlçemizin 2021 verilerine göre nüfusu 949.265'tir.

Çankaya Mahallesi nereye bağlı?

Çankaya Mahallesi nereye bağlı?, Çankaya, Ankara ilinin Çankaya ilçesine bağlı bir mahalledir.

Ankara Cumhuriyet Mahallesi hangi ilçeye bağlı?

Ankara Cumhuriyet Mahallesi hangi ilçeye bağlı?, Cumhuriyet, Ankara ilinin Çankaya ilçesine bağlı bir mahalledir.

Orta mahallesi nereye bağlı?

Orta mahallesi nereye bağlı?, Orta, İstanbul ilinin Avrupa Yakası'nda bulunan Bayrampaşa ilçesine bağlı bir mahalledir. İdari sınırlarına bakıldığında Vatan, Altıntepsi, Terazidere ve Yenidoğan mahalleleri ile komşudur.

Yıldız Mahallesi hangi semtte?

Yıldız Mahallesi hangi semtte?, Yıldız, İstanbul, Beşiktaş'ın bir mahallesidir. Yıldız Sarayı ve Parkı'nı da içeren, Barbaros Bulvarı'nın Yıldız Sarayı'nın karşısına düşen batı kesiminde yer alır.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği