Gölbaşı Posta Kodu

Gölbaşı Posta Kodu Gölbaşı Posta Kodu, Türkiye'nin posta kodu kaçtır nedir?, Çankaya ilçesi posta kodu nedir?, Sincan posta kodu nedir?, Ankara Yenimahalle posta kodu nedir?, İl kodu ne demek?

Türkiye'nin posta kodu kaçtır nedir?

Türkiye'nin posta kodu kaçtır nedir?, Türkiye'nin posta kodu 38000 olarak belirlenmiştir. Bunun yanında Türkiye'nin özel bir alan kodu bulunmaktadır.

Çankaya ilçesi posta kodu nedir?

Çankaya ilçesi posta kodu nedir?, Çankaya Ankara ilimizin bir ilçesi olmaktadır. Çankaya ilçesinin posta kodu ise 06530 olarak düzenlenmiştir. Çankaya ilçesine bağlı olan pek çok mahalle bulunur.

Sincan posta kodu nedir?

Sincan posta kodu nedir?, Yenimahalle Ankara ilinin bir ilçesi olmaktadır. Yenimahalle ilçesinin posta kodu ise 06560 olarak belirlenmiştir. Yenimahalle ilçesine bağlı olan mahallelerin ise posta kodları değişkenlik göstermektedir. Bazı mahaller aynı posta kodunu kullanıyor iken bazı mahallelerin farklı posta kodu bulunmaktadır.

Ankara Yenimahalle posta kodu nedir?

Ankara Yenimahalle posta kodu nedir?, İl plaka kodları şehirleri temsil eder. Örneğin 14 numaralı araç kodları Bolu ilini temsil ederken 22 numaralı il plaka kodu Edirne ilini temsil eder. Türkiye'nin il plaka kodu ise 84 olarak bilinir. Ülkenin resmi il plaka kodu olarak 84 ön plana çıkar.

İl kodu ne demek?

İl kodu ne demek?, ZIP Kodu, Amerika Birleşik Devletleri Posta Servisi (USPS) tarafından kullanılan bir posta kodları sistemidir.

ABD posta kodu nedir?

ABD posta kodu nedir?, Gönderim sürecinde problem yaşanmaması için bu rakamlar il, ilçe, mahalle bazında farklılık gösterir. Örneğin posta kodu ilçe, mahalle gibi değişkenlere bağlı olarak şekillenir. Böylece adrese doğru ve hızlı şekilde ulaşmak mümkün olur.

Ilçelerin posta kodu olur mu?

Ilçelerin posta kodu olur mu?, İlk iki hane dışındaki devam eden üç hane ise ilçelerin ve mahallelerin posta kodu olarak bulunur. Örneğin; İstanbul'un posta kodu 34000'dir. İlk iki hane olan 34 sabittir ve ilçe ve mahallelerin posta kodu değişerek belirlenir. İstanbul Esenyurt Pınar Mahallesi, 34517 posta koduna sahiptir.

Ankara kodu nedir?

Ankara kodu nedir?, Posta kodu, bir adresin belirli bir coğrafi bölgeye atanmış olan sayısal bir koddur. Posta kodları, posta gönderilerinin daha hızlı ve doğru bir şekilde teslim edilmesini sağlamak için kullanılır.

Her mahallenin posta kodu farklı mı?

Her mahallenin posta kodu farklı mı?, * Posta pulu zarfın sağ üst köşesinde, * Gönderici adresi ve posta kodu zarfın sol üst köşesinde, * Alıcının adresi ve posta kodu, zarfın sağ alt kısmına ve zarfın alt kenarında 2- 2,5 cm boşluk kalacak şekilde olmalıdır.

Posta kodu bölge ne demek?

Posta kodu bölge ne demek?, Ankara Sincan Mahalleleri Posta Kodları

Bu mahallerin tümünde, ortak olarak, 06930 numaralı posta kodu kullanılmaktadır.


Posta kodu neye göre verilir?

Posta kodu neye göre verilir?, Ata, Ankara ilinin Yenimahalle ilçesine bağlı bir mahalledir. Mahallenin ismi, mahalle sakinlerinin referandumla belirlediği karar ile belirlenmiştir.

06930 posta kodu neresi?

06930 posta kodu neresi?, Yenimahalle, Ankara ilinin merkezi ilçelerinden biri olup, 1957 yılında kurulmuştur. İlçede 54 mahalle bulunmaktadır. Kırsal mahallelerin (köylerin) yarısı arazi ve yerleşim durumu itibarıyla ova üzerindedir.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TL