Erzincan Posta Kodu

Erzincan Posta Kodu Erzincan Posta Kodu, Erzincan Kemah posta kodu kac?, Türkiye'nin posta kodu kaçtır nedir?, Elazığ Merkez posta kodu nedir?, Erzincan hangi bölgede yer alır?, 34896 posta kodu nereye ait?

Erzincan Kemah posta kodu kac?

Erzincan Kemah posta kodu kac?, Türkiye'nin posta kodu 38000 olarak belirlenmiştir. Bunun yanında Türkiye'nin özel bir alan kodu bulunmaktadır.

Türkiye'nin posta kodu kaçtır nedir?

Türkiye'nin posta kodu kaçtır nedir?, Elazığ ilinin posta kodu 23000 numarasıdır.

Elazığ Merkez posta kodu nedir?

Elazığ Merkez posta kodu nedir?, Doğu Anadolu Bölgesi' nde, bölgenin Yukarı Fırat bölümünde yer alan Erzincan ilini , doğuda Erzurum, batıda Sivas, güneydoğuda Bingöl, güneybatıda Elazığ, Malatya, kuzeyde Gümüşhane- Bayburt ve kuzeybatıda Giresun ili çevreler.

Erzincan hangi bölgede yer alır?

Erzincan hangi bölgede yer alır?, Pendik'in 4 Temmuz 1987 tarihinde Kartal dan ayrılarak ilçe olduğu günden itibaren nüfusu hızla yükselmiştir. Eskiden Yayalar köyüne ait ekili kırsal alan olarak bilinir. Mahalle Üst Kaynarca semtiyle beraber anılır ve posta kodu 34899'dur.

34896 posta kodu nereye ait?

34896 posta kodu nereye ait?, Posta kodu, bir adrese mektup gönderirken gerekli olan harf veya basamaklar serisidir. Bir kere posta kodu kullanıldığında, diğer işlemler için de mümkün hale gelir.

Ev adresinin posta kodu nedir?

Ev adresinin posta kodu nedir?, Ülke kodu bir ülkenin isminin kısaltılmış halidir. Uzun ülke isimleri bu şekilde daha kolay kullanıma sunulmuştur. Bu kodlar uluslararası nitelik taşır.

Devlet kodu ne oluyor?

Devlet kodu ne oluyor?, PTT üzerinden posta kodu öğrenmek için ilk olarak ''postakodu.ptt.gov'' adresinden sorgulama işlemlerinin yapılması gerekecektir. PTT üzerinden sorgulama yaparken, ''il'', ''ilçe'' ve ''mahalle'' bilgilerinin girilmesi gerekecektir.

Posta kodu nasıl öğrenebilirim?

Posta kodu nasıl öğrenebilirim?, Türkiye'de Posta kodları, 5 hanelidir, ilk iki hanesi Trafik plaka kodlarından, kalanı ilin ilçesindeki yeri gösterir.

Posta kodu il mi ilçe mi?

Posta kodu il mi ilçe mi?, Her il için belirlenmiş olan 5 hanenin ilk iki hanesi sıklıkla kullanılan posta kodudur. İlk iki hane dışındaki devam eden üç hane ise ilçelerin ve mahallelerin posta kodu olarak bulunur. Örneğin; İstanbul'un posta kodu 34000'dir. İlk iki hane olan 34 sabittir ve ilçe ve mahallelerin posta kodu değişerek belirlenir.

Posta kodu neye göre verilir?

Posta kodu neye göre verilir?, Ülkemizde Türkiye posta kodu olduğu gibi, her ilin, ilçenin ve hatta mahallenin ayrı bir posta kodu vardır. Bu sebeple Türkiye'nin posta kodu nedir sorusu da merak edilir. Ülke posta kodları, elektronik konum bilgilerinin karşı tarafa aktarılmasını sağladığı için çok önemlidir.

Posta kodu neden var?

Posta kodu neden var?, Zazalar, Hint-Avrupa dil ailesine bağlı bir dil olan Zazaca konuşup Türkiye'nin çoğunlukla Doğu Anadolu Bölgesi'nde; Bingöl, Elazığ, Erzincan ve Tunceli, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde ise; Diyarbakır, Adıyaman, Şanlıurfa illerinin belirli bölgelerinde yaşayan İranî bir halktır.

Erzincan Zaza mı?

Erzincan Zaza mı?, Alevî nüfusu, Türkiye'de üçte biri İstanbul bölgesinde yaşayan Alevîler'in daha sonra en yoğun olarak bulundukları yöreler arasında Ankara, Adana, Bursa, Antalya, Aydın ve Damal şehirleriyle, Orta ve Doğu Anadolu'da yer alan Erzincan, Sivas, Malatya, Tunceli illeri gelmektedir.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TL