Ergene Posta Kodu

Ergene Posta Kodu Ergene Posta Kodu, Ergene ilçesi hangi ile bağlı?, Türkiye'nin posta kodu kaçtır nedir?, Izmir bornova posta kodu nedir?, Şehir posta kodu ne demek?, Ergene nerede hangi bölgede?

Ergene ilçesi hangi ile bağlı?

Ergene ilçesi hangi ile bağlı?, Ergene ilçesi, 2013 yılında Tekirdağ ilinin büyükşehir statüsüne kavuşmasıyla kurulmuş, Marmaracık merkez olmak üzere Misinli, Ulaş, Cumhuriyet, Velimeşe, Sağlık, Yeşiltepe, Paşaköy, İğneler, Vakıflar, Karamehmet, Yulaflı, Kırkgöz, Ahimehmet, Pınarbaşı, Bakırça, Esenler mahallelerini kapsayan yaklaşık 58.311 nüfuslu ...

Türkiye'nin posta kodu kaçtır nedir?

Türkiye'nin posta kodu kaçtır nedir?, Önemli bir konum aracı olarak değerlendirilen posta kodu ülke illeri için kullanılır. Türkiye'nin posta kodu ise: 38000'dir. Posta kodunun yanı sıra aynı zamanda ülkelerin özel alan kodu da bulunmaktadır. Türkiye'nin alan kodu ise +90 olarak kullanılmaktadır.

Izmir bornova posta kodu nedir?

Izmir bornova posta kodu nedir?, Türkiye'de Posta kodları, 5 hanelidir, ilk iki hanesi Trafik plaka kodlarından, kalanı ilin ilçesindeki yeri gösterir.

Şehir posta kodu ne demek?

Şehir posta kodu ne demek?, Ergene Türkiyenin kuzeybatı (trakya) bölgesinde olup, 41 derece, 07 dakika 30 saniye doğu boylamı, 27 derece, 45 dakika, 00 saniye kuzey enlemi arasındadır. Denizden yüksekliği 150-180 metre arasında olup trakyanın merkezi bir yerinde olup, yüzölçümü 450 km2 dir.

Ergene nerede hangi bölgede?

Ergene nerede hangi bölgede?, Ekonomik faaliyet açısından, Meriç-Ergene Nehir havzası yoğun bir tarımsal üretime ev sahiplikği yapmaktadır. Aynı zamanda, havza oldukça sanayileşmiştir ve büyük şehirlerle yoğun bir nüfüsu barındırmaktadır.. Havzanın Türkiye'deki kısmında yer alan şehirler Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ'dır.

Ergene bölgesinde hangi iller var?

Ergene bölgesinde hangi iller var?, İstanbul'un plaka kodu 34'tür. Buna göre posta kodunun ilk iki rakamı 34 olarak belirlenir. İstanbul'un genel posta kodunun tamamı ise 34000 olarak belirlenmiştir. Zeytinburnu 34025 olarak belirlenmiştir.

34000 posta kodu nereye ait?

34000 posta kodu nereye ait?, İzmir'in alan kodu 0232'dir. Hangi amaç olursa olsun bu alan kodunu sabit olarak kullanmak suretiyle dilediğiniz yere ile iletişim kurabilirsiniz.

DZ hangi ülke?

DZ hangi ülke?, Pendik'in 4 Temmuz 1987 tarihinde Kartal dan ayrılarak ilçe olduğu günden itibaren nüfusu hızla yükselmiştir. Eskiden Yayalar köyüne ait ekili kırsal alan olarak bilinir. Mahalle Üst Kaynarca semtiyle beraber anılır ve posta kodu 34899'dur.

Fatih posta kodu nedir?

Fatih posta kodu nedir?, Ülke kodu bir ülkenin isminin kısaltılmış halidir. Uzun ülke isimleri bu şekilde daha kolay kullanıma sunulmuştur. Bu kodlar uluslararası nitelik taşır.

İzmir kodu nedir?

İzmir kodu nedir?, Posta kodu rakamları evrak ya da kargo gönderimi yapmak için gerekli olan bilgilerin başında gelir. Alıcı adresi kadar alıcının bulunduğu il ve ilçenin posta kodu da bilinmelidir. Alıcının ikamet ettiği adrese ilişkin posta kodu bilgisi eklenirse teslimatın ulaşması daha hızlı ve kolay olur.

İzmir kodu ne kadar?

İzmir kodu ne kadar?, Ergene, Meriç'in kollarından biri olan nehir. Şu anlamlara da gelebilir: Ergene, Tekirdağ, Tekirdağ ili ilçesi. Ergene, Bornova, İzmir ili Bornova ilçesine bağlı mahalle.

34896 posta kodu nereye ait?

34896 posta kodu nereye ait?, Ergene-Çerkezköy yolu bölgesinde, Tekstil, Boyama, Kablo, Meşrubat, Kazan fabrikaları faaliyette bulunmaktadır. Ergene Deri Organize Sanayi Bölgesi 1998 yılında 120 Hektar alana kurulmuş ve faaliyete geçmiştir. Halen (112) adet deri fabrikası bulunmakta olup, 6.000 kişiye istihdam sağlamaktadır.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TL