Ataşehir Barbaros Mahallesi Posta Kodu

Ataşehir Barbaros Mahallesi Posta Kodu Ataşehir Barbaros Mahallesi Posta Kodu, Istanbul Ataşehir posta kodu nedir?, Barbaros Mahallesi hangi semt?, 34752 posta kodu nereye ait?, Istanbul şişli posta kodu kaç?, Istanbul Ataşehir nerede hangi yakada?

Istanbul Ataşehir posta kodu nedir?

Istanbul Ataşehir posta kodu nedir?, Ataşehir ilçesinin posta kodu ise 34758 numarasıdır.

Barbaros Mahallesi hangi semt?

Barbaros Mahallesi hangi semt?, Barbaros, İstanbul ilinin Anadolu Yakası'nda bulunan Üsküdar ilçesine bağlı bir mahalledir.

34752 posta kodu nereye ait?

34752 posta kodu nereye ait?, İstanbul'dan önemli bölgelerinden olan İçerenköy'ün posta kodu 34752'dir. İnternet üzerinden bir alışveriş gerçekleştireceğiniz zaman ya da herhangi bir sebeple adresinizi verirken posta koduna ihtiyaç duyduğunuzda, İçerenköy'de yaşıyorsanız bu posta kodunu kullanabilirsiniz.

Istanbul şişli posta kodu kaç?

Istanbul şişli posta kodu kaç?, İstanbul Türkiye'nin nüfusu en yüksek şehri olarak bilinmektedir. Bu karmaşık ve kalabalık şehir için posta kodu ayrı bir önem arz etmektedir. Şişli ilçesinin posta kodu 34360'dır. Şişli ilçesine ait 25 adet mahalle bulunmaktadır.

Istanbul Ataşehir nerede hangi yakada?

Istanbul Ataşehir nerede hangi yakada?, Ataşehir, İstanbul'un Anadolu yakasında bulunan bir ilçedir. İstanbul'un doğu yarısında, Kocaeli Yarımadası'nın batı kısmında yer alan ilçenin denize kıyısı yoktur.

Istanbul Üsküdar posta kodu nedir?

Istanbul Üsküdar posta kodu nedir?, Barbaros Bulvarı, (eskiden Yıldız Yokuşu veya Yıldız Yolu) İstanbul Beşiktaş'ta, Beşiktaş Meydanı'ndaki, (Kaptan-ı Derya Barbaros Hayreddin Paşa'nın ölmeden evvel Beşiktaş'ta kendisi için Mimar Sinan'a yaptırdığı türbenin bulunduğu mıntıka.)

Barbaros Caddesi nereye bağlı?

Barbaros Caddesi nereye bağlı?, Cihannüma, İstanbul ilinin Beşiktaş ilçesine bağlı bir mahalledir. Barbaros Bulvarı üzerinde Beşiktaş - Yıldız arasındaki yolun her iki kesimini de kapsar.

Barbaros Bulvarı hangi mahalle?

Barbaros Bulvarı hangi mahalle?, 13, Ataşehir bölgesinde bulunan Barbaros Mahallesi konumuna giden son Otobüs aracıdır.

Ataşehir Barbaros Mah hangi Otobüs gider?

Ataşehir Barbaros Mah hangi Otobüs gider?, Pendik'in 4 Temmuz 1987 tarihinde Kartal dan ayrılarak ilçe olduğu günden itibaren nüfusu hızla yükselmiştir. Eskiden Yayalar köyüne ait ekili kırsal alan olarak bilinir. Mahalle Üst Kaynarca semtiyle beraber anılır ve posta kodu 34899'dur.

34528 posta kodu nereye ait?

34528 posta kodu nereye ait?, İstanbul'un ilçesi olan Bayrampaşa'nın posta kodu ilk iki rakamı da bu duruma göre 34'tür. Kodun tamamı ise 34035'dir.

34270 posta kodu nereye ait?

34270 posta kodu nereye ait?, Türkiye'de Posta kodları, 5 hanelidir, ilk iki hanesi Trafik plaka kodlarından, kalanı ilin ilçesindeki yeri gösterir.

34896 posta kodu nereye ait?

34896 posta kodu nereye ait?, 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Güneyinde Maltepe, batısında Kadıköy, kuzeybatısında Üsküdar, kuzeyinde Ümraniye, kuzeydoğusunda Çekmeköy ve doğusunda Sancaktepe ilçelerine komşudur. İlçe 25,84 kilometrekaredir, nüfusu 419.368dir ve sınırları dahilinde toplam 17 mahalle vardır.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TL