Arnavutköy Posta Kodu

Arnavutköy Posta Kodu Arnavutköy Posta Kodu, Arnavutköy Tayakadın posta kodu kaç?, Istanbul Başakşehir posta kodu nedir?, Istanbul Küçükçekmece posta kodu nedir?, Türkiye'nin posta kodu kaçtır nedir?, 34000 posta kodu nereye ait?

Arnavutköy Tayakadın posta kodu kaç?

Arnavutköy Tayakadın posta kodu kaç?, Önemli bir konum aracı olarak değerlendirilen posta kodu ülke illeri için kullanılır. Türkiye'nin posta kodu ise: 38000'dir. Posta kodunun yanı sıra aynı zamanda ülkelerin özel alan kodu da bulunmaktadır. Türkiye'nin alan kodu ise +90 olarak kullanılmaktadır.

Istanbul Başakşehir posta kodu nedir?

Istanbul Başakşehir posta kodu nedir?, İstanbul'un plaka kodu 34'tür. Buna göre posta kodunun ilk iki rakamı 34 olarak belirlenir. İstanbul'un genel posta kodunun tamamı ise 34000 olarak belirlenmiştir. Zeytinburnu 34025 olarak belirlenmiştir.

Istanbul Küçükçekmece posta kodu nedir?

Istanbul Küçükçekmece posta kodu nedir?, Her ile, ilçeye, mahalleye özgü olan posta kodu rakamları, gönderim yapılacak ürünlerin tasnifi ve alıcı adresinin tespit edilmesi için kullanılır.

Türkiye'nin posta kodu kaçtır nedir?

Türkiye'nin posta kodu kaçtır nedir?, Esenler ülkemizin İstanbul ilinde yer alan bir ilçesidir. İstanbul'un Avrupa Yakasında bulunan bir ilçesidir. Her ilçenin olduğu gibi Esenler ilçesinin de bir posta kodu vardır ve bu kod 34230'dur.

34000 posta kodu nereye ait?

34000 posta kodu nereye ait?, İkitelli, İstanbul ilinin batısında Küçükçekmece ve Başakşehir sınırları içerisinde yer alan semt.

Posta kodu mahalleye göre mi?

Posta kodu mahalleye göre mi?, Posta kodu 34025 olarak bilinir. Ancak posta kodları Zeytinburnu ilçesinin mahallelerinde değişiklik gösterebilir. Zeytinburnu posta kodu 34025 olarak bilinse de mahallelere göre farklılık gösterir.

İstanbul Esenler posta kodu nedir?

İstanbul Esenler posta kodu nedir?, Türkiye'de Posta kodları, 5 hanelidir, ilk iki hanesi Trafik plaka kodlarından, kalanı ilin ilçesindeki yeri gösterir.

Kayaşehir posta kodu kaç?

Kayaşehir posta kodu kaç?, Ülke kodu bir ülkenin isminin kısaltılmış halidir. Uzun ülke isimleri bu şekilde daha kolay kullanıma sunulmuştur. Bu kodlar uluslararası nitelik taşır.

İstanbul ikitelli nereye bağlı?

İstanbul ikitelli nereye bağlı?, Zarf üzerinde gönderici ve alıcı bilgilerinin tam ve eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir. Gönderici adresinin evrak sayısı ile birlikte sol üst köşeye , sağ alt köşeye ise açık alıcı adresini ilçe posta kodu ile birlikte ilçe / il şeklinde yazılmalıdır.

İstanbul Zeytinburnu posta kodu nedir?

İstanbul Zeytinburnu posta kodu nedir?, İstanbul Türkiye'nin nüfusu en yüksek şehri olarak bilinmektedir. Bu karmaşık ve kalabalık şehir için posta kodu ayrı bir önem arz etmektedir. Şişli ilçesinin posta kodu 34360'dır. Şişli ilçesine ait 25 adet mahalle bulunmaktadır.

Kadıköy posta kodu nedir?

Kadıköy posta kodu nedir?, * Posta pulu zarfın sağ üst köşesinde, * Gönderici adresi ve posta kodu zarfın sol üst köşesinde, * Alıcının adresi ve posta kodu, zarfın sağ alt kısmına ve zarfın alt kenarında 2- 2,5 cm boşluk kalacak şekilde olmalıdır.

34528 posta kodu nereye ait?

34528 posta kodu nereye ait?, İstanbul'dan giderken ya da İstanbul'a gelmek için ulaşım aracı olarak çoğunlukla otobüs tercih edilir. Şehrin şu an aktif olarak kullanılan eski ve büyük otogarı Esenler Otogarı'dır. Avrupa Yakası'nda bulunan bu noktaya pek çok yöntemle ulaşım sağlayabilirsiniz.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TL