Altunizade Mahallesi Posta Kodu

Altunizade Mahallesi Posta Kodu Altunizade Mahallesi Posta Kodu, Istanbul Üsküdar posta kodu nedir?, Posta kodu mahalleye göre mi?, İstanbul Ümraniye posta kodu nedir?, Kadıköy posta kodu nedir?, Posta kodu nasıl olmalı?

Istanbul Üsküdar posta kodu nedir?

Istanbul Üsküdar posta kodu nedir?, Her ile, ilçeye, mahalleye özgü olan posta kodu rakamları, gönderim yapılacak ürünlerin tasnifi ve alıcı adresinin tespit edilmesi için kullanılır.

Posta kodu mahalleye göre mi?

Posta kodu mahalleye göre mi?, Her il için belirlenmiş olan 5 hanenin ilk iki hanesi sıklıkla kullanılan posta kodudur. İlk iki hane dışındaki devam eden üç hane ise ilçelerin ve mahallelerin posta kodu olarak bulunur. Örneğin; İstanbul'un posta kodu 34000'dir. İlk iki hane olan 34 sabittir ve ilçe ve mahallelerin posta kodu değişerek belirlenir.

İstanbul Ümraniye posta kodu nedir?

İstanbul Ümraniye posta kodu nedir?, Zarf üzerinde gönderici ve alıcı bilgilerinin tam ve eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir. Gönderici adresinin evrak sayısı ile birlikte sol üst köşeye , sağ alt köşeye ise açık alıcı adresini ilçe posta kodu ile birlikte ilçe / il şeklinde yazılmalıdır.

Kadıköy posta kodu nedir?

Kadıköy posta kodu nedir?, Posta kodları bir bölgeden başka bir bölgeye yapılan posta gönderilerinde kullanılır. Ataşehir ilçesinin posta kodu ise 34758 numarasıdır.

Posta kodu nasıl olmalı?

Posta kodu nasıl olmalı?, Posta kodu 34025 olarak bilinir. Ancak posta kodları Zeytinburnu ilçesinin mahallelerinde değişiklik gösterebilir. Zeytinburnu posta kodu 34025 olarak bilinse de mahallelere göre farklılık gösterir.

Posta gönderirken zarfın üzerine ne yazılır?

Posta gönderirken zarfın üzerine ne yazılır?, İstanbul Türkiye'nin nüfusu en yüksek şehri olarak bilinmektedir. Bu karmaşık ve kalabalık şehir için posta kodu ayrı bir önem arz etmektedir. Şişli ilçesinin posta kodu 34360'dır. Şişli ilçesine ait 25 adet mahalle bulunmaktadır.

İstanbul Ataşehir posta kodu nedir?

İstanbul Ataşehir posta kodu nedir?, Bu sayede yazmış olacağınız 5 haneli kod ile gönderinin Beyoğlu'na ait olduğu anlaşılarak hızla Beyoğlu dağıtım şubesine yönlendirilir. Gönderilerinize Beyoğlu'nun posta kodu olan 34421 i eklemeyi unutmayınız. Ekleyeceğiniz posta kodu sayesinde hızlı ve güvenli şekilde gönderinizin ulaşmasına yardımcı olacaksınız.

İstanbul Zeytinburnu posta kodu nedir?

İstanbul Zeytinburnu posta kodu nedir?, Beşiktaş'ın Posta Kodu Kaçtır? İstanbul'un nüfus yoğunluğu göz önüne alındığında karışıklık olmaması adına her ilçesine birer posta kodu verilmiştir. Beşiktaş ilçesinin merkez bölgesinin posta kodu 34353 şeklindedir.

İstanbul şişli posta kodu kaç?

İstanbul şişli posta kodu kaç?, Türkiye'nin posta kodu 38000 olarak belirlenmiştir. Bunun yanında Türkiye'nin özel bir alan kodu bulunmaktadır. Bu alan kodu da +90 olarak belirlenmiştir.

İstanbul Beyoğlu posta kodu nedir?

İstanbul Beyoğlu posta kodu nedir?, * Posta pulu zarfın sağ üst köşesinde, * Gönderici adresi ve posta kodu zarfın sol üst köşesinde, * Alıcının adresi ve posta kodu, zarfın sağ alt kısmına ve zarfın alt kenarında 2- 2,5 cm boşluk kalacak şekilde olmalıdır.

Acıbadem Kadıköy posta kodu nedir?

Acıbadem Kadıköy posta kodu nedir?, Adres yazarken ilk olarak ili, sonrasında da ilçeyi yazmak gerekir. İl ya da ilçe yazarken ilk harfini büyük harfle yazmak gerekir. Adreste ya da dilekçelerde önce il, sonra ilçe büyük harfle başlayarak yazılmalıdır.

Bostancının posta kodu kaç?

Bostancının posta kodu kaç?, UYARI: Özel ada dâhil olmayıp tamlama kuran şehir, il, ilçe, belde, köy vb. sözler küçük harfle başlar: Konya ili, Etimesgut ilçesi, Uzungöl beldesi, Taflan köyü vb. 15.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği