Olaxinn nedir

Olaxinn nedir Olaxinn nedir, Rexapin nedir ve ne için kullanılır?, Olfrex ilacı ne işe yarıyor?, Ozaprin 10 mg ne işe yarar?, Abizol ilaç ne işe yarar?, REXAPİN kimler kullanır?

Olaxinn nedir

OLAXİNN ağızda dağılabilir tabletler yuvarlak ve sarı renktedir. OLAXİNN antipsikotikler adı verilen bir ilaç grubuna aittir. duyma, birbirini kovalayan fikirler öne sürerek çok hızlı konuşma ve bazen aşırı sinirlilik gibi semptomların eşlik ettiği bir durumu tedavi etmek için kullanılır.

Rexapin nedir ve ne için kullanılır?

OLAXİNN ağızda dağılabilir tabletler yuvarlak ve sarı renktedir. OLAXİNN antipsikotikler adı verilen bir ilaç grubuna aittir. duyma, birbirini kovalayan fikirler öne sürerek çok hızlı konuşma ve bazen aşırı sinirlilik gibi semptomların eşlik ettiği bir durumu tedavi etmek için kullanılır.

Olfrex ilacı ne işe yarıyor?

REXAPİN EASYTAB antipsikotikler adı verilen bir ilaç grubuna aittir ve aşağıdaki durumların tedavisinde kullanılır: Gerçekte var olmayan şeyleri duymak, görmek veya hissetmek, yanlış inanışlar, anormal şüphecilik, içine kapanmak gibi semptomların eşlik ettiği bir hastalık olan şizofreninin tedavisinde kullanılır.


Ozaprin 10 mg ne işe yarar?

OLFREX EASYTAB, antipsikotikler adı verilen bir ilaç grubuna aittir. durumla birlikte olabilen duygudurum iniş (deprese) ve çıkışlarını engelleyen bir duygudurum dengeleyicidir. OLFREX EASYTAB, benzer durumların tedavisi için 13-17 yaş arasındaki ergen hastalarda da kullanılabilir.

Abizol ilaç ne işe yarar?

OZAPRİN RAPİD 5 mg, sarı renkli, yuvarlak, yassı, kenarları eğimli tabletlerdir. Ağıza yerleştirilerek ya da su veya uygun bir içecek içerisinde eritilerek kullanılır. Yetişkinler ve 13-17 yaş arası ergenlerde: Olanzapin, şizofreni grubu psikotik bozuklukların tedavisinde endikedir.

REXAPİN kimler kullanır?

ABİZOL, 6 ilâ 17 yaşındaki çocuklarda ve ergenlerde otistik bozukluk ile ilişkilendirilen irritabilite belirtilerinin (başkalarına karşı agresif davranış, kasıtlı olarak kendine zarar verme girişimleri, öfke nöbetleri, ruh halinin hızla değişmesi) tedavisinde kullanılır.

REXAPİN hangi hastalıklarda kullanılır?

REXAPİN 28 tabletlik blister ambalajlarda sunulan film kaplı tablettir. REXAPİN film kaplı tabletler yuvarlak ve beyaz renktedir. tedavisine cevap veren bipolar bozukluğu (ruhsal durumdaki zıt yönlü değişiklikler) olan hastalarda, bu semptomların tekrar oluşmasını önlediği gösterilmiştir.

Selectra kimler kullanmamalı?

Beyaz renkli, yuvarlak film kaplı tablet. Yetişkinler ve 13-17 yaş arası ergenlerde: Olanzapin, şizofreni grubu psikotik bozuklukların tedavisinde endikedir. Olanzapin, başlangıç tedavisine yanıt vermiş hastaların idame tedavisinde klinik düzelmenin sağlanmasında etkilidir.

Rexapin bırakılırsa ne olur?

SELECTRA'yı aşağıdaki durumlarda DİKKATLİ KULLANINIZ

Eğer: • Aşırı mutluluk hissi, sersemlik, huzursuzluk, sarhoş gibi hissetme, sıcaklık, terleme veya kas sertliği durumu ile ortaya çıkan, serotonin sendromu geliştiyse veya daha önce serotonin sendromu yaşadıysanız.


Olfrex antidepresan mı?

REXAPİN'i aniden kullanmayı bırakırsanız terleme, uyuyamama, titreme, kaygı veya bulantı ve kusma görülebilir. Tedaviyi sonlandırmadan önce doktorunuz size kademeli olarak doz azaltmanızı önerebilir. Bu ilacın kullanımıyla ilgili ilave sorularınız olursa doktorunuza ve eczacınıza sorunuz.

Gyrex nedir ne işe yarar?

OLFREX, antipsikotikler adı verilen bir ilaç grubuna aittir. OLFREX, gerçekte var olmayan şeyleri duymak, görmek veya hissetmek, yanlış inanışlar, anormal şüphecilik, içine kapanmak gibi semptomların eşlik ettiği bir hastalığın tedavisinde kullanılır.

Esmax ilaç ne işe yarar?

Şizofreni tedavisinde,Bipolar bozukluktaki orta-ileri derecedeki mani ataklarının tedavisinde,Bipolar bozukluktaki majör depresif atakların tedavisinde, Bipolar bozukluktaki manik veya depresif atakları ketiapin tedavisine cevap vermiş hastalarda rekürrenslerin önlenmesinde endikedir.

Ketya nedir ne işe yarar?

ESMAX®, 18 yaş ve üzeri hastalarda depresyon (majör depresif durumlar) ve agorafobili (açık alan korkusu) veya agorafobisiz panik bozukluğu, sosyal anksiyete (kaygı) bozukluğu ve yaygın anksiyete bozukluğu ve obsesif-kompulsif (saplantı-zorlantı) bozukluk gibi anksiyete bozukluklarında kullanılır.

Rixper ilaç ne işe yarar?

KETYA XR bipolar bozukluk tedavisinde endikedir: o Bipolar bozuklukta orta-ileri derece mani ataklarının tedavisinde o Bipolar bozukluğa eşlik eden majör depresif atakların tedavisinde o Daha önce ketiapin tedavisine yanıt vermiş olan bipolar bozukluğu olan hastalarda manik veya depresif atakların nükslerinin ...

Zedprex nedir ve ne için kullanılır?

RİXPER, beyaz renkli ve çentikli tabletler halindedir. 20 tablet ve 30 tablet içeren ambalajlar ile kullanıma sunulmaktadır. RİXPER antipsikotikler olarak adlandırılan ve bir çeşit ruhsal bozukluk (psikoz) durumunda kullanılan ilaç grubuna dahildir.

Rexapin 5 mg ne işe yarar?

Her kapsül 20 mg fluoksetine eşdeğer miktarda 22,36 mg fluoksetin hidroklorür içerir. Kapsül Kapsüller yeşil ve beyaz renktedir. ZEDPREX depresyon, obsesif-kompulsif bozukluk, bulimia nervoza ve pre-menstrüel disforik bozukluk tedavisinde endikedir.

Efexor nedir ne işe yarar?

REXAPİN EASYTAB; sarı renkli, yuvarlak, düz yüzeyli, bir yüzünde “5” baskılı ve diğer yüzü boş olan ağızda dağılabilir tabletlerdir. Yetişkinler ve 13-17 yaş arası ergenlerde: Olanzapin, şizofreni grubu psikotik bozuklukların tedavisinde endikedir.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TL