Sıla Dizisi Nerede Çekildi

Sıla Dizisi Nerede Çekildi Sıla Dizisi Nerede Çekildi, Sıla dizisinin çekildiği konak nerede?, Sıla filmi nerelerde çekildi?, Midyat konuk evi hangi dizilerde oynadı?, Mardin Midyat hangi dizi çekildi?, Sıla Konağı kime ait?

Sıla dizisinin çekildiği konak nerede?

Hercai dizisi Mardin Midyat'a yolu düşenlerin yakından tanıyacağı Mardin Midyat Sıla Konağında çekiliyor. Bir çok kişi bu dev yapıyı Midyat Konuk Evi müzesi olarak da bilmekte. Aslında Sıla Konuk Evi ismi de Türkiye'nin gelmiş geçmiş en önemli dizilerinden biri olan Sıla dizisinin de bu konakta çekilmesinden geliyor.

Sıla filmi nerelerde çekildi?

Kültür evi değil sıla dizisi çekilmiş: Belediye Kultur Evi, Midyat, Türkiye - Tripadvisor.

Midyat konuk evi hangi dizilerde oynadı?

BİRÇOK DİZİ VE FİLM ÇEKİLDİ

Bu arada, Midyat ilçesinde Sermiyan Midyat'ın başrolünü oynadığı Hükümet Kadın ile Ay Lav Yu filmleri, Sibel Can'ın rol aldığı Berivan dizisi, Bir Bulut Olsam, Aşka Sürgün, Sıla ve son olarak Hercai gibi birçok televizyon dizisi çekildi.


Mardin Midyat hangi dizi çekildi?

HERCAİ DİZİSİNİN ÇEKİLDİĞİ MARDİN MİDYAT KONUKEVİ Midyat Konukevi üç katlı bir evdir. Midyat Kaymakamlığı tarafından satın alınmıştır.

Sıla Konağı kime ait?

Taş binaların oluşturduğu, dar ve eski sokaklarında ilerlerken karşımıza görkemli yapısıyla Midyat Konukevi çıkıyor. Midyat'ta mutlaka görülmesi gereken yerlerden birisi. Konukevi, aynı zamanda “Sıla” dizisinin çekildiği konak. Eskiden bir Süryani'ye ait olan konak, sahibi vefat edince devlete bağışlanmış.

Midyat konuk evi kim yaptı?

Mardin Midyat'ta Ezidiler'e ait "Kasra Bacıne Kültür ve Konuk Evi"nin açılışı yapıldı. Güven (Bacın) Köyü'ndeki evi 1980'li yıllarda Avrupa'ya göç eden Yezidiler yaptırdı.

Sıla boş yere nerede çekildi?

Yaz aylarında tatil için gittiği Yunanistan'ın Santorini adasında klibi çeken Sıla'nın bu klipte giydiği kıyafetler ve saç/makyaj tercihleri de yine müzisyen kendisi belirlemiştir. Klip ilk olarak Kral TV'de 6 Ekim 2011 tarihinde yayınlanmıştır.

Sılayı kim meşhur etti?

Sıla, 2012 yılında Mersin'de sahnedeyken. Haziran 2010'da Ozan Doğulu'nun ilk albümü 130 Bpm için seslendirdiği "Alain Delon" ile Türkiye'de bir numaraya yerleşen Sıla, aynı yıl Kasım sonunda üçüncü stüdyo albümü Konuşmadığımız Şeyler Var'ı Sony Music Entertainment ve Columbia Records etiketiyle piyasaya sürdü.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği