Crack ne demek

Crack ne demek Crack ne demek, Crack ne anlama gelir?, Cracklenmiş ne demek?, Add ne anlama gelir?, Mix ne demek ne demek?, Crack yapmak suç mu?

Crack ne anlama gelir?

Kokainin sigara gibi içilebilir küçük parçalar halindeki formuna verilen addır. Crack kokain HCl'nin (hidroklorür) amonyak, sodyum bikarbonat (pişirme sodası) ve suyla karıştırılması, ısıtılarak kokain alkoloidin baz karışımın tuzunun (hidrokloroid) ortaya çıkarılması sonucunda elde edilir.

Cracklenmiş ne demek?

Sözlük anlamı 'çatlak' anlamına gelen crack, daha çok bilgisayar ve oyun sektörlerinde karşımıza çıkıyor. Herhangi bir programın veya dosyanın güvenlik sistemindeki bir açığı kullanarak, o dosyayı ya da programı değiştirmek, crack işlemi olarak adlandırılıyor.

Add ne anlama gelir?

katmak {fi.} eklemek {fi.}

Mix ne demek ne demek?

Ingilizce-Türkçe Çeviri

(birbirine) karıştırmak/katmak. mix ingredients to make a cake. katmak, eklemek, ilâve etmek.


Crack yapmak suç mu?

Lisanssız yazılımın çoğaltılması, yayılması, nakledilmesi, ticari mevkiiye konulmasi durumları, 2011 yılında kabul edilen 6102 sayılı Yeni Türk Ticaret Kanunu gereğince haksız rekabet fiili ve suçu teşkil eder. Bu kapsamda 2 yıla kadar hapis cezası verilebilmektedir.

Crack gömülü ne demek?

Betonarme, tuğla veya doğal taş binalardaki ve diğer mühendislik yapılarındaki derz, dilatasyon, çatlak ve boşlukların dolgusu/sızdırmazlığı ve esnek şekilde bağlanması/yapıştırılması işlerinde kullanılmaktadır. Beton yapılar içine gömülü hortumlar için adapte edilmiş bir üründür.

Crack kullanmak zararlı mı?

1. Kötü Amaçlı Yazılım Tehlikesi. Yasadışı olarak indirilen, yani crack yazılımlar genellikle içerisinde tehlikeli kötü amaçlı yazılımlarla doludur. Bir güvenlik şirketi tarafından hazırlanan rapora göre yalnızca tek bir crackli yazılım ile 500.000'den fazla cihaza kötü amaçlı yazılım bulaştırmaktadır.

Crack argoda ne demek?

(s)., (i)., (argo). acayip, deli, akılsız; (i). ayrıksı kimse.

Crack dosyaları güvenli mi?

Bu kolaylıklardan biri de crackli programların ortaya çıkmasıdır. Fakat, sanıldığının aksine crackli dosyalar o kadar masum değil hatta güvenilir değildir. Programın ücretsiz bir şekilde kullanılmasının etik ve yasal durumu bir yana bu uygulamalar %100 güvenilir olamaz.

Burn anlamı ne demek?

(italyanca) esmer anlamına gelir.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği