Sinema Bolu

Sinema Bolu Sinema Bolu, Bolu sinemalarda ne var?, Sinema bilet ücreti ne kadar?, Cadde 54 sinema halk günü ne zaman?, Çok aşk filmi kaç saat?

Bolu sinemalarda ne var?

BİLET FİYATI ORTALAMASI 34 TL'DEN 85 TL'YE YÜKSELDİ

2022 ile kıyaslandığında sinema bilet fiyatlarının yüzde 150 arttığı görülüyor. Box Office Türkiye verilerine göre 2023'te ortalama sinema bileti fiyatı 85 TL… Geçen yıl ise 34 TL idi. 2021'de 22 TL'ye satılan biletler 2020'de 17 TL ortalamaya sahipti.


Sinema bilet ücreti ne kadar?

Cadde 54 Alışveriş ve Yaşam Merkezi - Cinens Sinemaları'nda her çarşamba sinema bileti 15₺ ???? ???? @cinenssinemalari #cadde54 #serdivan #sinema #bilet | Facebook.


Cadde 54 sinema halk günü ne zaman?

Komedi, Romantik | 101 dk.

Çok aşk filmi kaç saat?

Sinema biletleri için 3 yaş altı misafirlerimiz sinema salonuna alınmayıp, 3 yaş üstü tüm misafirler bilete tabidir.

Sinema kaç yaşına kadar ücretsiz?

Pazartesi ve çarşamba günleri tüm filmlerin biletleri, seans ayrımı olmaksızın indirimli fiyattan satılmaktadır.

Özdilek sinema halk günü ne zaman?

Sinema Bilet Fiyatları

2023 yılı fiyat listesiyle birlikte, farklı kategorilere göre bilet ücretleri belirlendi. Tam bilet 61 TL, öğrenci bilet 58 TL olarak güncellendi. Ayrıca, Gold Class (VİP) için tam bilet 91 TL, öğrenci bilet ise 81 TL olacak.


2023 sinema biletleri ne kadar?

Her Çarşamba Cinemaximum Günü

– Sinema bileti kampanyası sadece 2D ve 3D filmlerde geçerlidir.


Sinemalar hangi gün ucuz?

Cinemaximum uygulaması üzerinden ve gişeden öylece öğrenci olduğunuzu belirterek bilet alabiliyorsunuz ve rahatça giriyorsunuz.

Öğrenci sinema bileti nasıl alınır?

Her Pazartesi ve Çarşamba 2D ve 3D filmlerde 85 TL ile 155 TL arasında değişen özel bilet fiyatları, Paribu Cineverse'lerde seni bekliyor. - İndirim, Pazartesi ve Çarşamba günleri yapılan erken gösterimler ve özel gösterimler için geçerli değildir.

Halk günü hangi gün?

@adanaoptimum on Instagram: "Her Pazartesi ve Çarşamba günleri halk günü ile sinema keyfi sadece Optimum'da! @avsarsinemalari"

Halk günü ne zaman?

İçişleri Bakanlığı'nın "Haziran ayı Normalleşme Tedbirleri Genelgesi"ne göre; Sinema salonlarında % 50 kapasite (bir koltuk dolu bir koltuk boş) sınırına uyulması, kaydıyla 1 Haziran 2021 tarihinden itibaren (Pazar günleri hariç) 07.00 - 21.00 saatleri arasında faaliyet gösterebileceklerdir.

Sinema saat kaçta kapanıyor?

Yaş Sınırı : 13 Yaş ve Üzeri İzleyiciler İçindir.Olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar içerir. Çok Aşk, bir yandan hayallerini gerçekleştirmeye çalışırken bir yandan da hayatının aşkının kalbini kazanmaya çalışan bir adamın hikayesini konu ediyor.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği