İsonem Liquid Glass Kullanıcı Yorumları

İsonem Liquid Glass Kullanıcı Yorumları İsonem Liquid Glass Kullanıcı Yorumları, Isonem Liquid Glass nerelerde kullanılır?, Isonem Liquid Glass 2 kg kaç metrekare yer yapar?, Isonem ömrü ne kadardır?, Isonem suyu keser mi?, Sıvı cam hangi yüzeylere uygulanır?

Isonem Liquid Glass nerelerde kullanılır?

Özellikle balkon, teras, banyo gibi zeminlerde oluşan yalıtım problemlerinin çözümünde mevcut kaplamayı bozmadan ve zarar vermeden kolayca uygulanır. · Pres tuğlalarda, · Ahşap yüzeylerde, · Balkon, teras, banyo, mutfak, taş kaplı dış cephelerde.

Isonem Liquid Glass 2 kg kaç metrekare yer yapar?

20 - 26 m² / 4 kg set -10 - 13 m² / 2 kg setambalaj : 4 kg set ( a bileşen: 3,5 kg, b bileşen: 0,5 kg )2 kg set (a bileşen: 1,75 kg + b bileşen: 0,25 kg)raf ömrü : Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.Depolama koşulları : Kuru ve ...


Isonem ömrü ne kadardır?

Sac/metal gibi yüzeylerde uygulama öncesi yüzey ISONEM ANTI RUST PRIMER (Antikorozif Astar) ile 0,250 - 0,350 kg/m² sarfiyatıyla astarlanmalıdır. RAF ÖMRÜ: Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.

Isonem suyu keser mi?

Su ile temas ettiginde yaklaşık 40 saniyede prizini alarak suyu keser. ISONEM M 36 aktif su akıntılarında ve yüzey sularının kurutulmasında kullanılır. ISONEM M 36 suyu durdurarak, yapılacak olan izolasyona hazırlık içindir. Yüksek genleşme özelliğine sahiptir, büzülme yapmaz.

Sıvı cam hangi yüzeylere uygulanır?

Cam, mozaik, fayans, porselen, seramik, mermer, granit, doğal taş, ahşap, beton, şap, galvaniz sac, alüminyum vb. yüzeylerde kullanılır.

Isonem Liquid Glass kaç saatte kurur?

Teknik özellikler:Kuruma süresi 4 ? 8 saat/20°c (uygulanan yüzeye, uygulama dolgunluğuna ve neme bağlı olarak değişiklik gösterebilir.) sertleşme süresi 18 - 24 saat/20°c (havanın bağıl nemi %80 den aşağı olmalıdır.) kür reaksiyonu 7 gün sürer.


Isonem kaç kat sürülür?

Bir kat uygulama yapılmalı ve 24 saat beklendikten sonra ikinci kat uygulanmalıdır. Uygulama yapılan mekânların havalandırılması mutlaka iyi yapılmalı uygulama yapılırken maske, eldiven ve koruyucu gözlük kullanılmalıdır.

Liquid glass ne demek?

Şeffaf- Cam Görünümlü Su Yalıtım Kaplaması Ürün Tanımı: Şeffaf Liquid Glass Şeffaf Su Yalıtımı: cam, mozaik, fayans, porselen, seramik, mermer, granit, doğal taş, ahşap, beton, şap, galvaniz sac, alüminyum vb. zeminler üzerine yapışması gücü yüksek olan su yalıtım kaplamasıdır.

Isonem sıvı cam ne ise yarar?

Zamanla sararma, solma ya da kalkma yapmaz. Özellikle balkon, teras, banyo, havuz gibi zeminlerde doğan yalıtım problemlerinin çözümünde mevcut kaplamayı bozmadan ve zarar vermeden kolayca uygulanır.

Isonem rutubeti önler mi?

NEM, KÜF, TAVAN VE DUVARLARDAKİ SİYAHLAŞMALAR VE RUTUBETE KESİN ÇÖZÜM.

Isonem üstüne boya nasıl yapılır?

Boyalı, boyasız her türlü yüzeye tatbik edilebilir. Sadece boyalı yüzeylerde kabaran kısımlar varsa uygulama yapılacak yüzeyler temizlenmeli ve uygun tamir harcı kullanılarak sağlam bir yüzey elde edilmelidir. Uygulama şekli: Orijinal ambalajındaki ISONEM MS 82 kapağı açılarak 3 dakika iyice karıştırılmalıdır.

Isonem kaç günde kurur?

Hava koşullarına bağlı olarak yaklaşık 1-2 saate kurur. Nemli ancak yaş olmayan yüzeylerde uygulama yapılabilir. Yağışlı havalarda veya +5 dereceden düşük sıcaklıklarda uygulanmamalıdır. En az iki kat uygulanmalı, katlar arasında minimum 4 saat beklenmeli, bir kat tam kurumadan, diğer kat sürülmemelidir.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TL