Kaleseramik Hisse

Kaleseramik Hisse Kaleseramik Hisse, Kaleseramik hisse kaç tavan yapar?, Kaleseramik hisse ne zaman işlem görecek?, Kaleseramik en yüksek kaçı gördü?, Kaleseramik kaç lot verir?, Kaleseramik kaçta tavan bozdu?

Kaleseramik hisse kaç tavan yapar?

Bu hafta halka arz olarak borsada işlem görmeye başlayan Kaleseramik Çanakkale Kalebodur Seramik Sanayi A.Ş. (KLSER) ve Atakey Patates Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. (ATAKP) hisseleri 2'de 2 tavan olarak yatırımcısını mutlu etti.

Kaleseramik hisse ne zaman işlem görecek?

Borsa İstanbul tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformuna yapılan açıklamaya göre şirketler 27 Temmuz 2023 tarihinde BIST Yıldız Pazar'da işlem görmeye başlayacak.


Kaleseramik en yüksek kaçı gördü?

????Kale Seramik (#KLSER) halka arz sonucu açıklandı. ????1.917.446'sı yurt içi bireysel yatırımcı olmak üzere toplamda 1.919.116 kişi kurumun talebi karşılandı. ✅Hesap başı en fazla 49-50 LOT (1.225-1.250TL) pay dağıtımı oldu.

Kaleseramik kaç lot verir?

Üç ayda yapılan ve borsada işlem görmeye başlayan halka arzların en büyüğü 2.73 milyar liralık halka arz büyüklüğü ile Kaleseramik oldu. Kaleseramik'in halka arz izahnamesindeki bilgilere göre 2022 yılı hasılatı ise 6 milyar lira seviyesinde. Kaleseramik 25 liradan halka arz edilirken 11 tavana imza attı.

Kaleseramik kaçta tavan bozdu?

En çok kazandıran halka arz, yüzde 1.068'lik getiri ile SDT Uzay ve Savunma Teknolojileri oldu. SDTTR'yi, yüzde 1.060,80'lik getiri ile Astor Enerji takip etti. Üçüncü sırada ise yüzde 991'lik getiri ile Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret yer aldı.

En çok tavan yapan halka arz hangisi?

Kale Seramik halka arzında bireysel yatırımcılara 86.418.467 lot hisse ayrılmıştı. Halka arza 1.917.446 yurt içi bireysel yatırımcının katıldığı açıklandı. Bireysel yatırımcılara 50 lot hisse dağıtımı yapıldı.

Kaleseramik hisse kaç lotu var?

Kaleseramik Kaç Lot Verdi? Bireysel olarak eşit dağıtım yapılan halka arzda, yüksek oranda talep geldiği için 1.917.446 bireysel katılımcıya 49-50 lot düşmüştür.

Kaleseramik halka arz kac lot verdi?

Kale Seramik'in FAVÖK rakamının 3 yıl önce 200 milyon TL olduğunu bu rakamın 2022 yılsonunda 834 ve mart sonu itibariyle 810 milyon lira olduğu bilgisini veren Alperat, şirketin net karının 1.5 milyar lira olduğunu yüzde 22 net kar marjına sahip olduklarını aktardı.

Kaleseramik kaç liradan halka arz edildi?

Şirket Künyesi

Bu ürünler arasında duvar ve zemin seramikleri, fayanslar, mozaikler, porselen ürünler ve dekoratif seramikler bulunmaktadır. Şirket, estetik ve fonksiyonelliği bir araya getiren çeşitli tasarımlarıyla iç ve dış mkanlar için çeşitli seramik çözümleri sunmaktadır.


Kaleseramik ne kadar kazandırır?

Kale Seramik'in halka arz sonuçları Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda duyuruldu. Halka arz büyüklüğü 2,73 milyar TL oldu. Ak Yatırım'dan Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamaya göre, halka arzda pay başına fiyat 25.00 TL olarak belirlendi ve halka arz edilen 109,4 milyon adet payın tamamı satıldı.

Kaleseramik hisse ne iş yapar?

Kaleseramik: 66 Yıldır Seramiğin Kale'si

Türkiye'de seramik sektörünün kuruluşuna ve gelişimine öncülük eden Kaleseramik; Kale Grubu'nun Kurucusu ve Onursal Başkanı Merhum İbrahim Bodur tarafından 1956 yılında kuruldu.


Kaleseramik kaçtan arz oldu?

Kaleseramik, Çanakkale Kalebodur Seramik Sanayi AŞ (KLSER), Borsa İstanbul'un yayınladığı son bilgilendirmeye göre katılım endeksi kriterlerini karşılamaktadır ve BIST katılım endeksine dahildir. Helal hassasiyeti olan yatırımcılar için uygun olduğu değerlendirilmektedir.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TL