Bursa Çalı hangi Otobüs gider?

Bursa Çalı hangi Otobüs gider? Bursa Çalı hangi Otobüs gider?, Bursa Setbaşı hangi Otobüs gider?, Bursa otogara hangi Otobüs gider?, Bursa Kent Meydanından terminale nasıl gidilir?, Bursa Belediye otobüsleri saat kaça kadar çalışıyor?

Bursa Çalı hangi Otobüs gider?

B32, Nilüfer bölgesinde bulunan Çalı konumuna giden son Otobüs aracıdır.

Bursa Setbaşı hangi Otobüs gider?

B32, Nilüfer bölgesinde bulunan Çalı konumuna giden son Otobüs aracıdır.

Bursa otogara hangi Otobüs gider?

38B, Osmangazi bölgesinde bulunan Bursa Setbaşı konumuna giden son Otobüs aracıdır.

Bursa Kent Meydanından terminale nasıl gidilir?

Bursa'nın şehir merkezinden ve her ilçesinden kolaylıkla otogara ulaşabilirsiniz. Bursa'da birçok merkez ilçeden ve şehir merkezinden otogar yönüne giden otobüs seferleri bulmak mümkün. 401, F-1, 38, 91/G, 92, 93E, 97/G, 18B, 43H numaralı otobüsleri kullanarak otogara gidebilirsiniz.


Bursa Belediye otobüsleri saat kaça kadar çalışıyor?

Kent Meydanı'ndan otogara ulaşım; 38 numaraları otobüslerle sağlanmaktadır. Uludağ Üniversitesi'nden otogara ulaşım; 93/E numaralı otobüslerle sağlanmaktadır. Kestel İlçe Belediye Binası'ndan otogara ulaşım; 91 numaralı otobüslerle sağlanmaktadır.

Bursa Setbaşı nereye bağlı?

Terminal, şehrin ulaşım ihtiyaçlarını her an karşılayabilmek adına 7/24 hizmet veriyor. Yılın belirli dönemlerinde artış gösteren seferlerin sayısı günde 800'ün üzerinde.

38 B nereden geçiyor?

Gökdere üzerinde yer alan Setbaşı Köprüsü, Osmangazi ve Yıldırım ilçelerini birbirine bağlar.

Bursa Otobüs Terminali hangi ilçede?

38B (İETT)

38B otobüs hattının ilk durağı Fevzi Çakmak Mahallesi - Küçükköy Yönü olup son durağı Vezneciler - Sondurak Yönü durağıdır. 38B (Fevzi Çakmak Mahallesi -Vezneciler), hafta içi çalışıyor.


Bursa Otobüs Terminali hangi semtte?

Bursa Otogarı hakkında bilgi

Bursa Otogarı durağının adresi: Bursa Otobüs Terminali Terminal Cd.16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa Türkiye.


Burulaş nereden kalkıyor?

BBBUS otobüslerimiz 22.10.2019 tarihi itibariyle, Bursa Şehirler arası Otobüs Terminali'nde ki 94-95-96-97-98-99 numaralı peronlardan hareket etmektedir.

Bursa tramvay terminale gidiyor mu?

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin raylı sistemi kentin kuzeyiyle buluşturduğu 'Kent Meydanı-Terminal tramvay hattı, düzenlenen törenle hizmete girdi.

Bursa terminale metro gidiyor mu?

Bursa Büyükşehir Belediyesince yapımı tamamlanan Kent Meydanı-Terminal tramvay hattı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılması beklenen törenle hafta sonunda yolculu seferlere başlayacak.

Bursa Terminal hangi metro gidiyor?

1, Nilüfer bölgesinde bulunan Bursa Terminal konumuna giden son Metro aracıdır. 00:40 civarında buradan geçer.

Bursa Belediye Otobüsleri kaç TL?

Yeni düzenleme ile Metro Tam biniş 2.90 TL, indirimli 2,55 TL oldu. Düzenleme ile otobüs uzun hat 3,80 TL, kısa hat ise 3 TL olarak düzenlendi. Aylık tam abonman ise yüzde 11 artışla 200 TL olarak belirlendi. Öğrenci abonman fiyatı ise 90 TL olarak sabit tutuldu.

Bursada Gece otogara nasıl gidilir?

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa'ya 24.00-06.00 saatleri arasında şehirlerarası gidip-gelen vatandaşların yaşadıkları sıkıntıyı yeni 90/B ve 90/D hatlı terminal otobüsleri ile gideriyor.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği