59k kaçta kalkıyor?

59k kaçta kalkıyor? 59k kaçta kalkıyor?, 59K nereden kalkıyor?, 59RK Nerden nereye gidiyor?, Iett otobüsleri saat kaçta başlıyor?, 59n hangi duraklardan gecer?, Mecidiyeköy Etiler hangi Otobüs gider?

59K nereden kalkıyor?

59K (İETT)

59K otobüs hattının ilk durağı Karayollari - Etiler Yönü olup son durağı Şişli Merkez - Mecidiyeköy Yönü durağıdır. 59K (Karayollari -Şişli Merkez), her gün çalışıyor.


59RK Nerden nereye gidiyor?

59RK (İETT)

59RK otobüs hattının ilk durağı Boğaziçi Üniversitesi Kampüsü - Son Durak Yönü olup son durağı Saritepe Kampüsü - Son Durak Yönü durağıdır. 59RK (Boğaziçi Üniversitesi Kampüsü -Saritepe Kampüsü), her gün çalışıyor.


Iett otobüsleri saat kaçta başlıyor?

Otobüs hatlarımız sabah 07.00 ile 09.30 arasında, akşam ise 17.00 ile 19.30 arasında belirlenen kalkış noktalarından hizmet verecektir. Metrobüs hattımız sabah 06.00 -09.00 ve 16.00-20.00 saatleri arasında 10 dakika aralıklarla hizmet vermeye devam edecektir.

59n hangi duraklardan gecer?

25G, Şişli bölgesinde bulunan Mecidiyeköy Etiler Otobüsü konumuna giden son Otobüs aracıdır.

Mecidiyeköy Etiler hangi Otobüs gider?

38T, Gaziosmanpasa bölgesinde bulunan Karayolları Mahallesi konumuna giden son Otobüs aracıdır.

Gaziosmanpaşa karayollarına hangi Otobüs gider?

59A otobüs hattı (İstinye Dereiçi-Aşaği Camii), İstinye Dereiçi durağından başlayıp Aşaği Camii - İstinye D.İçi Yönü durağına gidene kadar 78 duraklar geçiyor.

54k hangi duraklardan geçiyor?

59RH (İETT)

59RH otobüs hattının ilk durağı Haciosman Metro olup son durağı Rumeli Hisarüstü - Son Durak Yönü durağıdır. 59RH (Haciosman Metro-Rumeli Hisarüstü), hafta içi çalışıyor.


59A nereye gidiyor?

Otobüsüm Nerede?, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü'nün resmi uygulamasıdır. Bu uygulama ile İstanbul'da seyreden otobüs hatlarının güzergahlarını, sefer saatlerini ve hangi duraktan hangi hatların geçtiğini öğrenebilirsiniz.

59RH nereye gider?

GECE HATLARI İLE KESİNTİSİZ ULAŞIM

İETT, gece hatları 00:00-06:00 saatleri arasında toplam 11 hat, 29 araç ve 103 sefer sayısı ile hizmet veriyor. Düzenlenen seferler ile İstanbullulara kesintisiz ulaşım sağlanması hedefleniyor.


Otobüs saatleri hangi uygulama?

NerdeBuOtobüs iPhone uygulaması, İstanbul içinde beklediğiniz otobüsün nerede olduğu hangi duraklara uğradığı gibi bilgileri sunan pratik bir uygulama. IETT'den aldığı verileri düzenli bir şekilde sunan NerdeBuOtobüs, otobüs hatlarının durak ve saat bilgisini de veriyor.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği