Kalekim Hisse Fiyatı

Kalekim Hisse Fiyatı Kalekim Hisse Fiyatı, Kalekim en yüksek kaçı gördü?, Kalekim kaç TL bölündü?, Kalekim kaçtan halka arz oldu?, Kalekim bedelsiz verecek mi?, Kalekim hissesi ne zaman bölünecek?

Kalekim en yüksek kaçı gördü?

Kalekim Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret A.Ş. payları, 6 – 7 Mayıs 2021 tarihlerinde 13,75 – 14,75 TL fiyat aralığından halka arz edilecektir. Talep toplama, 2 gün boyunca Gedik Yatırım'da tavan fiyattan 'Miktar Belirterek Talep Toplama Yöntemi' ile 14,75 TL fiyat seviyesinden gerçekleşecektir.

Kalekim kaç TL bölündü?

Sermaye Piyasası Kurulu, Kalekim, Mercan Kimya, Çimsa, Kuvva Gıda ve İzmir Fırça'nın sermaye artırımına onay verdi. Sermaye Piyasası Kurulu, Kalekim Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret AŞ pay ihracını onayladı. SPK haftalık bültenine göre, Şirket 345 milyon TL iç kaynaklardan karşılanmak üzere bedelsiz pay ihraç edecek.

Kalekim kaçtan halka arz oldu?

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Kalekim'in bedelsiz sermaye artırım başvurusunu 15 Eylül 2023 tarihi itibarıyla onayladı. Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden açıklama yapan şirket, bölünme tarihini 27 Eylül 2023 olarak duyurdu.


Kalekim bedelsiz verecek mi?

Kaleseramik Kaç Lot Verdi? Kaleseramik halka arzına 2.000.541 bireysel yatırımcı katıldı. Yapılan başvuruya göre yatırımcılara 49-50 adet lot dağıtım gerçekleşti.

Kalekim hissesi ne zaman bölünecek?

İbrahim Bodur Holding A.Ş.'ye aittir. Türkiye yapı kimyasalları sektörünün öncüsü olan Kalekim, seramik uygulamalarında pazarın lideri konumunda yer almaktadır. Kaliteli firma imajı, yüksek marka gücü ve bilinirliliği ile Kalekim, yaygın bayi ağı sayesinde üretim kapasitesini her geçen gün artırmaktadır.

Kalekim hisse kaç lot verdi?

temettülere genel bakış KLKIM temettüleri yıllık ödenir. Son hisse başına temettü 1.00 TRY miktarındaydı. Bugün itibarıyla Temettü Getirisi (TTM) 0.83%'dir.

Kalekim in sahibi kim?

Kalekim Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret A.S. (KLKIM.IS), Nisan 10, 2024 tarihli bir ex tarih ve Nisan 12, 2024 ödeme tarihi ile ₺1 tutarında bir temettü duyurdu.

Kalekim hisse temettü veriyor mu?

Kalekim'in faaliyet gösterdiği iş kolları seramik uygulamaları, boya, yalıtım çözümleri ve endüstriyel zemin uygulamalarında faaliyet göstermektedir. - Seramik Uygulamaları: Seramik yapıştırıcıları, derz dolgular, astarlar, yüzey bakım ve temizlik ürünleri, mastik ve köpüklerden oluşmaktadır.

Kalekim temettü verecek mi?

Şirket, seramik yapıştırıcıları, derz dolguları, su ve ısı yalıtım malzemeleri, iç ve dış cephe boyaları, mastikler, köpükler, yüzey hazırlık malzemeleri, seramik temizlik ve bakım malzemeleri ve dekoratif hazır renkli sıva üretimi yapmaktadır.

Kalekim ne üretir?

Katılım sayısına göre olası dağıtımın aşağıdaki gibi olması beklenmektedir: 500 Bin katılım olursa yaklaşık 108 Lot (2700 TL) 1 Milyon katılım olursa yaklaşık 86 Lot (2150 TL) 1,2 Milyon katılım olursa yaklaşık 72 Lot (1800 TL)

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği