Benim tatlı diş perim hangi platformda?

Benim tatlı diş perim hangi platformda? Benim tatlı diş perim hangi platformda?, Benim tatlı diş perim vizyonda mı?, Benim tatlı diş perim ne zaman çıkacak?, Benim tatlı diş perim ne kadar sürüyor?, Sinema kaç yaşına kadar ücretsiz?, M3gan filmi kaç yaş üstü?

Benim tatlı diş perim vizyonda mı?

Diş perisi Violetta ve Maxie'nin muhteşem serüveni "Benim Tatlı Diş Perim" 20 Ocak'ta sinemalarda!

Benim tatlı diş perim ne zaman çıkacak?

BENİM TATLI DİŞ PERİM 5+

10 star. Sakar bir diş perisinin eğlenceli kendini bulma yolculuğu.. Periler dünyasında yaşayan genç peri Violetta, her seferinde girdiği diş perisi sınavında başarısız olmuştur.Benim tatlı diş perim ne kadar sürüyor?

Sinema biletleri için 3 yaş altı misafirlerimiz sinema salonuna alınmayıp, 3 yaş üstü tüm misafirler bilete tabidir.

Sinema kaç yaşına kadar ücretsiz?

Yaş Sınırı : 16 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur. Şiddet ve korku unsurları içerir. Olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar içerir. Megan, bir yapay zekâ mucizesi, bir çocuğun en iyi dostu ve bir ebeveynin en büyük müttefiki olmak üzere programlanmış gerçek gibi bir oyuncak bebektir.

M3gan filmi kaç yaş üstü?

Yaş Sınırı : 6 yaş ve üzeri izleyici kitlesi ve Aile eşliğinde, 10 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur. Şiddet ve korku unsurları içerir.

Suzume kaç yaş üstü?

Buna göre, Cinens 2024 sinema bilet fiyatları aşağıdaki gibidir: 2024 yılı Ocak ayı itibariyle Cinens sinema bilet fiyatları, tam bilet için 130 TL'dir. 2024 yılı Ocak ayı itibariyle Cinens sinema bilet fiyatları, öğrenci bileti için ise 120 TL'dir.

Sinema biletleri kaç TL 2024?

Anneler 12 aylığa kadar olan bebekleri ile sinema salonuna gelebilecek.

Bebek ile sinemaya gidilir mi?

7 yaşından küçükler ancak aileleriyle birlikte gelirlerse bu filmi izleyebilir deniyor. 13+, yani 13 yaş üzeri olanlar izleyebilirler var, 13A var. 13A ne demek? Tahmin edeceğiniz gibi 13 yaşından küçükler ancak aileleriyle birlikte gelirlerse bu filmi izleyebilirler. 15+ var, yani 15 yaş ve üzerindekiler izleyebilir.

13+ sinema ne demek?

13 yaş ve üzeri izleyici kitlesi ve Aile eşliğinde, 15 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur. Şiddet ve korku unsurları içerir.

Lanetli Çocuk kaç yaş üstü?

Sinema girişinde 13 yaş altı çocuklar engellenmez.

11 yaş sinemaya gidebilir mi?

Film, bir oyuncak şirketi tarafından tasarlanan ve çocukların hem dostu hem de oyun arkadaşı olarak dizayn edilen insansı robot Megan'ın, görevinin ötesine geçen kararlar almasıyla gelişen korkunç olaylar dizisini konu ediniyor.

Megan film mi dizi mi?

' gibi pek çok sorunun cevabı yer alacak. Yaş Sınırı : 13 Yaş ve Üzeri İzleyiciler İçindir.Olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar içerir.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği