Galataport mekanlar

Galataport mekanlar Galataport mekanlar, Galataport da neler var?, Galataport mekanlar kaça kadar açık?, Galataport da neler yapılır?, Galataportta nereye gidilir?, Galataport AVM kimin?, Galataport kaç para?

victoryprofessionalcare.com

Galataport da neler var?

Sahasında barındırdığı İstanbul Modern ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İstanbul Resim ve Heykel Müzesi ile sanatın Türkiye'deki en iyi örneklerine ev sahipliği yapıyor. Proje kapsamındaki peyzaj düzenlemesi ile hayata geçirilen tarihi Tophane Meydanı İstanbul'un Saat Kulesi Meydanı oluyor.

Galataport mekanlar kaça kadar açık?

Galataport İstanbul haftanın her günü 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.


Galataport da neler yapılır?

Galataport'a geldiğinizde aynı anda yemek yiyebilir, alışveriş yapabilir, sahilde turlayabilirsiniz. Gastronomi, alışveriş ve eğlence hayatını bir arada bulabileceğiniz bir proje olma özelliği taşıyor. Galataport Meydanı'nda düzenlenen çeşitli konser etkinliklerine ve diğer sanatsal etkinliklere katılabilirsiniz.

Galataportta nereye gidilir?

ile gerçekleştirilen ortaklık sonucunda, Galataport İstanbul'un geliştirme ve işletmesinden sorumlu Salıpazarı Liman İşletmeciliği ve Yatırımları A.Ş. kuruldu. Bugün şirketteki ortaklık paylarının yüzde 81'i Doğuş Holding A.Ş.'ye; yüzde 19'u BLG Gayrimenkul Yatırımları ve Ticaret A.Ş.'ye ait.

Galataport AVM kimin?

Yaklaşık 14 yılık tartışmalı sürecin ardından 1.7 milyar dolara mal olan Galataport İstanbul, 22 yıl borç ödeyip 8 yıl para kazandıracak Kamuoyunda ve yasal süreçlerde büyük tartışmaların yaşandığı, yaklaşık 14 yıldır gündemden düşmeyen, iki kez ihale geçiren Galataport İstanbul projesi, 2020'nin ikinci yarısında ...

Galataport kaç para?

Otoparkımız 24 saat açık ve 30 dakika üzerinde kullanımda ücretlidir. Galataport İstanbul mobil uygulama üyelerimize ayda bir defa 3 saate kadar ücretsizdir. 500 TL ve üzeri harcamanızın manuel ödeme noktalarına ibrazında ise 2 saate kadar ücretsiz faydalanabilirsiniz.


Galataport park yeri var mı?

Galataport'a giriş yapmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Burası, tüm ziyaretçilerin ücretsiz şekilde gelebileceği bir yerdir.

Galataport giriş paralı mı?

Marmaray tercih edilecekse, Sirkeci durağından gelince Kabataş-Bağcılar tramvayı yardımıyla Tophane durağında inerek Galataport'a kolayca varılabiliyor. Kadıköy'den gelen ziyaretçilerin de Karaköy vapurlarıyla karşıya geçip yine burada inmesi ve biraz yürümesi yeterli oluyor.

Galataport a gitmek için hangi durakta inilir?

Galataport İstanbul adres ve ulaşım bilgileri. Tophane ve Fındıklı duraklarından Galataport İstanbul'a ulaşabilirsiniz.

Galataport için hangi tramvay durağı?

Galataport İstanbul, Karaköy Rıhtımı'ndan Mimar Sinan Üniversitesi Fındıklı Kampüsü'ne kadar sahil şeridine hayat verecek olan dünya çapında bir proje. Galataport İstanbul'un yeni kruvaziyer terminali ve gümrük alanı ise dünyada ilk kez uygulanacak bir proje olacak.

Galataport nedir Karaköy?

İşte Galataport hakkındaki bilgiler… GALATAPORT NEREDE, HANGİ SEMTTE? Galataport İstanbul, Beyoğlu ilçesinin Karaköy semtinde yer alıyor. Galataport, Karaköy Rıhtımı'ndan Mimar Sinan Üniversitesi Fındıklı Kampüsü'ne kadar sahil şeridine yer alan bir liman ve kentsel dönüşüm projesidir.

Galataport nerede hangi semtte?

Karaköy veya Kabataş vapur iskelelerini kullanarak Galataport İstanbul'a kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TL