Tlm Coin Yorumları

Tlm Coin Yorumları Tlm Coin Yorumları, Tlm Coin arzı sınırlı mı?, Tlm Coin Delist olur mu?, Tlm Coin kaçıncı sırada?, Tlm kaç dolar olur?, Tlm Coin en yüksek kaç dolar gördü?

Tlm Coin arzı sınırlı mı?

Alien Worlds (TLM) Tokenleri

Trilium'un toplam arzın bir sonu vardır ve yıllık %9, ikinci yılda %7.64 ve bu şekilde giden bir enflasyonla 5 milyar olarak belirlenmiştir. Şu an itibariyle, dolaşımdaki Trilium arzı 914,030,370,25 TLM seviyesinde bulunuyor.


Tlm Coin Delist olur mu?

Binance Futures, 9 Haziran'da TSİ 12:00'de TLM'de USDT teminatlı sözleşmelerin ve 10 Haziran'da TSİ 12:00'de ICP'de USDT teminatlı sözleşmelerini delist edeceğini duyurdu.


Tlm Coin kaçıncı sırada?

Alien Worlds (TLM) piyasa değeri $123.741.393 şeklindedir ve bugün CoinGecko'da 468. sıradadır.

Tlm kaç dolar olur?

1 Alien Worlds (TLM) fiyatı, anlık olarak 0,8742 TL ve 0,02606 USD'ye karşılık gelmektedir.

Tlm Coin en yüksek kaç dolar gördü?

Alien Worlds için tüm zamanların en yüksek düzeyi: $7,19.

Tlm Projesi Nedir?

Alien Worlds Trillium (TLM) oyuncuların NFT'lerle rekabet ettiği bir ekonomi simülasyonu. Simülasyon oyuncuları, rakip Merkezi Olmayan Otonom Kuruluşları ("Gezegen DAO'lar") kontrol etmek ve ek oyunlara erişim elde etmek için gerekli olan Trilium (TLM) için rekabet etmeye teşvik eder.

Kripto para Delist olursa ne olur?

Eğer bir kripto para borsadan kaldırılırsa, genellikle o kripto paranın alım satımı durdurulur ve kullanıcılar ellerindeki parayı çekebilirler ancak kripto paranın değeri genellikle delist işleminden etkilenir ve değer kaybedebilir. Ayrıca delist edilen bir kripto paranın güvenilirliği ve işlem hacmi de düşebilir.

Tlm ne zaman çıktı?

Pek çok kripto para birimi gibi merkezi olmadan hizmet veren TLM coin, 2021 yılında piyasaya sürülmüş olan bir coin birimidir.

Binancede hangi Coinler Delist olacak?

Daha önce Binance dört kripto para biriminin delist edildiğini duyurmuştu. Monero (XMR), Multichain (MULTI), Vai (VAI) ve Aragon (ANT). Binance'in düzenli gözden geçirme sürecinin bir parçası olan bu karar, 20 Şubat 2024 tarihinde UTC saatiyle 03:00'te yürürlüğe girecek.

Tlm kaç adet var?

As of September 2021, the total supply of Alien Worlds TLM token is 5,135,726,585 and the maximum total supply of TLM is 10,000,000,000.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği