Avax Kaç Dolar

Avax Kaç Dolar Avax Kaç Dolar, AVAX kaç dolar oldu?, AVAX TL en yüksek kaçı gördü?, 1 AVAX kaç dolar Binance?, 1000 AVAX kaç TL?, AVAX ın sahibi kim?

Avax Kaç Dolar

An itibarıyla 1 Avalanche (AVAX) $55.70 United States Dollar (USD) seviyesinde.

AVAX kaç dolar oldu?

An itibarıyla 1 Avalanche (AVAX) $55.70 United States Dollar (USD) seviyesinde.

AVAX TL en yüksek kaçı gördü?

AVAX, 2021 Kasım'ında şimdiye kadarki en yüksek fiyatı olan 144,96 doları gördü. Bu artış, Avalanche'ın arkasındaki şirketin "Ağ blok zincirini kullanarak daha verimli afet yardım platformları oluşturmak" için küresel muhasebe firması Deloitte ile ortaklık kurduğuna ilişkin duyurusunun ardından geldi.


1 AVAX kaç dolar Binance?

Bugünkü AVAX fiyatı

Güncel Avalanche fiyatı (AVAX/USD): $ 42.70 , güncel piyasa değeri: $ 16.11B USD. 24 saatlik işlem hacmi: $ 726.52M USD.


1000 AVAX kaç TL?

Sirer, Avalanche Consensus ve token olarak AVAX kullanan bilgi işlem platformuyla ilgili bir projenin kurucusudur.. Avalanche Projesi ilk olarak, Maofan Yin ve Kevin Sekniqi'nin yardımıyla Emin Gün Sirer tarafından yürütülen araştırmanın yapıldığı Cornell Üniversitesi'nde kuluçkalandı.

AVAX ın sahibi kim?

Avalanche (AVAX) Fiyat Tahminleri

Eğer fiyat 138 doların üzerinde kalıcı olarak yeni ATH bölgeleri belirlerse 250 dolar hedefi imkansız olmayacaktır.


AVAX 250 dolar olur mu?

AVAX sayısının AVAX coin fiyatı üzerinde, AVAX coin grafiklerinde önemli etkisi vardır. 22 Temmuz 2022 itibarıyla AVAX'ın maksimum arzı 720 milyon tokene sabitlenmiştir ve dolaşımdaki arzı 283,9 milyon AVAX tokenidir.

Toplam kaç AVAX var?

AVAX arzı sınırlı bir token olarak arz edilmiş olup, projenin ilk etabında başlangıç arzı 360.000.000 token olarak belirlenmiştir. Maksimum arz ise 720.000.000 token olarak kabul edilmiştir.

AVAX arzı sınırlı mı?

Ethereum için tüm zamanların en yüksek düzeyi: $4.721,07. Bu, piyasaya sürülmesinden bu yana Ethereum için ödenen en yüksek fiyattır.

Ethereum en fazla kaç dolar oldu?

Exchange Chain (X-Chain), AVAX tokenleri ya da diğer varlıkları oluşturmak ve takas etmek için kullanılıyor. Ethereum ağındaki ERC-20 token standardına benzer şekilde bu tokenler bir dizi standart kuralı takip ediyor. Burada Avalanche konsensüs mekanizması kullanılıyor.

AVAX hangi ağı kullanıyor?

İşte detaylar... Binance, Türkiye deprem bölgesindeki kullanıcılara 100 dolar yardım ödemesi yapacak. Bağış yardımı alacak olan kullanıcılar, 6 Şubat'tan önce tamamlanmış olan Proof of Address (POA-Adres İspatı) yöntemiyle belirlenecek.

Çelik Kapı1 Euro Kaç TLAnkara Göğüs Estetiği