34437 posta kodu neresi

34437 posta kodu neresi 34437 posta kodu neresi, Posta kodu nasıl alınır?, Posta kodu nasıl öğrenebilirim?, 34475 Nerenin posta kodu?, Istanbul Beyoğlu posta kodu nedir?, 34000 posta kodu nereye ait?

Posta kodu nasıl alınır?

Posta kodu nasıl alınır?, PTT'nin resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra "Posta Kodu Sorgulama" sayfasını açın. İl, ilçe ve mahalle bilgilerini girdikten sonra "Sorgula" butonuna tıklayın. Posta kodu, ekranda görünecektir.

Posta kodu nasıl öğrenebilirim?

Posta kodu nasıl öğrenebilirim?, PTT üzerinden posta kodu öğrenmek için ilk olarak ''postakodu.ptt.gov'' adresinden sorgulama işlemlerinin yapılması gerekecektir. PTT üzerinden sorgulama yaparken, ''il'', ''ilçe'' ve ''mahalle'' bilgilerinin girilmesi gerekecektir.

34475 Nerenin posta kodu?

34475 Nerenin posta kodu?, Gönderinizin Beyoğlu'ndaki adrese daha hızlı ulaşabilmesi açısından posta kodu yazmalısınız. Bu sayede yazmış olacağınız 5 haneli kod ile gönderinin Beyoğlu'na ait olduğu anlaşılarak hızla Beyoğlu dağıtım şubesine yönlendirilir. Gönderilerinize Beyoğlu'nun posta kodu olan 34421 i eklemeyi unutmayınız.

Istanbul Beyoğlu posta kodu nedir?

Istanbul Beyoğlu posta kodu nedir?, İstanbul'un plaka kodu 34'tür. Buna göre posta kodunun ilk iki rakamı 34 olarak belirlenir. İstanbul'un genel posta kodunun tamamı ise 34000 olarak belirlenmiştir. Zeytinburnu 34025 olarak belirlenmiştir.

34000 posta kodu nereye ait?

34000 posta kodu nereye ait?, Türkiye'nin posta kodu 38000 olarak belirlenmiştir. Bunun yanında Türkiye'nin özel bir alan kodu bulunmaktadır.

34393 Nerenin posta kodu?

34393 Nerenin posta kodu?, Posta kodu, bir adrese mektup gönderirken gerekli olan harf veya basamaklar serisidir. Bir kere posta kodu kullanıldığında, diğer işlemler için de mümkün hale gelir.

Türkiye'nin posta kodu kaçtır nedir?

Türkiye'nin posta kodu kaçtır nedir?, Posta kodu; evrak, kargo, mektup gönderimi yaparken kullanılan 5 haneli rakama verilen isimdir. Her ile, ilçeye, mahalleye özgü olan posta kodu rakamları, gönderim yapılacak ürünlerin tasnifi ve alıcı adresinin tespit edilmesi için kullanılır.

Ev adresinin posta kodu nedir?

Ev adresinin posta kodu nedir?, 4- 34467 posta koduna sahip mahalleler; - Emirgan, Reşitpaşa. 5- 34398 posta koduna sahip mahalleler; - Maslak.

PTT posta kodu Nedir?

PTT posta kodu Nedir?, Pendik'in 4 Temmuz 1987 tarihinde Kartal dan ayrılarak ilçe olduğu günden itibaren nüfusu hızla yükselmiştir. Eskiden Yayalar köyüne ait ekili kırsal alan olarak bilinir. Mahalle Üst Kaynarca semtiyle beraber anılır ve posta kodu 34899'dur.

34467 posta kodu nereye ait?

34467 posta kodu nereye ait?, Bugün İstanbul iline bağlı Beyoğlu ilçesi; Haliç'in kuzeyinde Kasımpaşa vadisinin batısıyla, Dolmabahçe (Gazhane) vadisi arasında kalan alanı kapsar, Şişli veBeşiktaş ilçeleriyle sınırdaştır.

victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TL