2024 model kia bongo fiyatları

2024 model kia bongo fiyatları 2024 model kia bongo fiyatları, Kia Bongo sıfır fiyatı ne kadar?, Kia Bongo 100 km ne kadar yakar?, 2015 Kia Bongo kaç para?, Kia Bongo ne kadar yük taşır?

Kia Bongo sıfır fiyatı ne kadar?

3240 kilo ağırlık taşıma kapasitesine sahiptir. Kısacası bir Kia avantajını Kia Bongo ile size teknik, donanım ve fiyat olarak en iyisini sunuyoruz.

Kia Bongo 100 km ne kadar yakar?

Kia Asya ülkelerinden olan Güney Kore'ye ait olan bir markadır. Güney Kore'nin başkenti Seul'da merkezi bulunmaktadır. Kia Nerede Üretiliyor? Kia otomobil markası dünya çapında hizmet vermekte olup Güney Kore'de üretilmektedir.


2015 Kia Bongo kaç para?

Kamyonet sınıfı bir araç olan Kia Bongo modelleri, 3 koltuğa sahip olmaktadır. Kia Bango donanımları sayesinde kasislerde herhangi bir rahatsızlık vermemektedir. Uzun mesafeler ve kısa mesafeler göz önüne alınarak Kia Bongo donanımları genişletilmektedir.

Kia Bongo ne kadar yük taşır?

yakıt yönünden en verimlisi 2000-2004 arası olan ilk kasanın bir üst jenerasyon olan kasa turbosuz olduğu için yakıt tüketimi baya iyi çekiş yönünden tek teker gibi çokta üzmez.

Kia K2500 sıfır kaç para?

Yakıt Kapasitesi 80 lt. Şehir İçi Tüketim (100 km) 9.2 lt. Şehir Dışı Tüketim (100 km) 7.4 lt.

Kia Bongo nerede üretiliyor?

Güney Kore'den 1944 yılında yola çıkarak dünya otomotiv pazarında büyük başarılar elde eden Kia, tasarımı ve teknolojisi ile fark yaratan, otomobil sevenlerin tutku ile bağlı olduğu modeller üretiyor.

Kia Bongo kaçıncı sınıf?

Kia için 5W-30 motor yağları

Kia Bongo turbolu mu?

Kia Bongo ihtiyaçlarınız için tasarlandı

11,13 litre toplam hacmiyle küçük eşyalar için kolaylık sağlayan depolama çözümleri sunar.


Ford Transit kamyonet 100 km kaç litre yakar?

İster şahıs ister şirket kapalı veya açık kasa ruhsatta kamyonet yazan tüm araçlar kantara girmelidir.

Kia markası hangi ülkeye ait?

YAKIT TÜKETİMİ & EMİSYON

Şehir İçi Tüketim (100 km) 8.2 lt. Şehir Dışı Tüketim (100 km) 5.0 lt. Karma Tüketim (100 km) 6.2 lt.


2004 Kia Bongo motor yağı kaç numara?

Kia, 1944 yılında Seul'de kurulmuştur. Güney Kore'nin ilk bisiklet ve otomobil üreticisidir. 1998 yılında Hyundai Motor Company ve Daimler-Chrysler ortaklığındaki konsorsiyum tarafından satın alınmıştır.

Kia Bongo kaç litre?

Kia'nın Küresel Çapta En Çok Satan Modeli RIO, Yeni ve İleri Bir Tasarım ile Otomobil Severlerle Buluşuyor. Rio, 2015 yılında dünya çapında 473.000 adet ile Kia'nın yıllık satışlarının %16'sını oluşturarak markanın küresel çapta en çok satan modeli oldu.

Kia Bongo Kamyonet kantara girer mi?

Kia, güvenlik testleriyle otomotiv sektörünün kılavuzu niteliğinde bulunan Amerika'nın saygın kuruluşu IIHS (Insuarence Instutate for Highway Safety – Sigorta Enstitüsü Karayolu Güvenliği) tarafından düzenlenen “IIHS Güvenlik Ödülleri”nde dünyanın en güvenli üç otomobil markası arasında yer aldı.

Kia Bongo kasası kaç metre?

Grup, 1998 yılında Hyundai Motor Company'nin Güney Kore'nin en büyük ikinci otomobil şirketi Kia Motors'un %51'ini satın almasının ardından kuruldu.

Kia Bongo Lastik hava basıncı kaç olmalı?

(motosiklet, otomobil, kamyonet, minibüs, arazi taşıtı vb.) 2.Sınıf araçlar: Aks aralığı (dingil mesafesi) 3.20 metre ve üzerinde olan her türlü 2 akslı araç. (minibüs, kamyonet, otobüs vb.) 3.Sınıf araçlar: Aks adedi (dingil sayısı) 3 adet olan her türlü araç 3.sınıf araç.

Kia 100 km ne yakar?

Kia K2500 Tek Kabin 2.5L 130PS.

Kia kimlerin?

Sınıf: N1 Sınıfı; Yük taşımasında kullanılan ve azami ağırlığı 3.5 tonu aşmayan motorlu araç (Kamyonet).

Kia'nın fiyatları ne kadar?

Plakanın üzerindeki numara dışarıdan, arabanın ön camından kolayca görülebilir. ③ Sürücünün yanında bulunan orta takviyenin üzerine takılan araç sertifikasyon etiketinde araç şase numarası (VIN) rahatça görülebilir.

Kia'nın en çok tutulan modeli hangisi?

2.2 litrelik Sıralı dört silindir motora 75 beygirlik dizel motora ve 5 ileri manuel şanzımana sahiptir.

Kia sağlam mı?

YAKIT TÜKETİMİ & EMİSYON

Şehir İçi Tüketim (100 km) 10.4 lt. Şehir Dışı Tüketim (100 km) 8.2 lt. Karma Tüketim (100 km) 9.0 lt.


victoryprofessionalcare.com
Çelik Kapı1 Euro Kaç TL